Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy online - temat ogólny sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Filmy online - temat ogólny sub sms (/Temat-Filmy-online-temat-ogolny-sub-sms-139850)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - zbyszeq - 27-10-2016 23:29

@[Nikola Tesla]
Tylko bierz pod uwagę, że
po 1) Dużo ludzi nie lubi podawać swojego numeru
po 2) W smsie jest informacja, że będzie z Ciebie ściągało kasę
po 3) Często wysyłając SMS PREMIUM ludzie nie wiedzą ile on kosztuje.

Mimo wszystko zależy dużo od niszy, a raczej od naszego targetu docelowego.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Mauorycy - 27-10-2016 23:44

Dokładnie tak jak napisał Zbyszeq Smile + z mojego długiego i pełnego sinusoid doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, iż to jednak punkt nr 3 przeważa Smile Ludzie nie są świadomi kosztów/nie weryfikują ich, więc czy wyślą SMS czy też zatwierdzą podany wcześniej numer..wszystko im jedno Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - themate0 - 28-10-2016 00:07

Z tego co pamiętam, to jedna sieć Plus albo Play oferuje sub sms bez podawania ceny przy wysyłaniu smsa, schemat działania podobny do premium sms.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 28-10-2016 00:09

Pamiętam jak robiłem test na E forsie to smsm co przyszedł zorał mi mózg przecież tam aż roi sie info o kosztach. To trzeba mieć kompletnie zwichrowany mózg by widzisz 19zł i jednak to aktywować. facepalm

Nie wiem jak inne serwisy ale pomimo tego ze wszyscy działali prawie na leadmore to i tak utrzymywał taką wysoka konwersje. Co też potwierdził mój screen. Zapraszam do dodawania swoich wtedy bardzo fajnie to wszystko obrazuje .


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - themate0 - 28-10-2016 00:12

Ludzie którzy mają stare telefony muszą przewinäć smsa w dół żeby zobaczyć dalszą część, która właśnie informuje o kosztach.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 28-10-2016 00:20

tylko ze kod i tak jest dopiero jak się przewinie na dole , wieć na jedno wychodzi. Dobra chłopaki niema co wydłużać tematu i opowiadajcie swoje doświadczenia. Najlepiej screny wklejać jak to wychodzi na rożnych serwisach.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - kookee - 30-10-2016 22:58

Robicie storny z real content?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - jigorex - 03-11-2016 13:53

http://screenshot.sh/mMFAhMo8E3Hen
nisza związana z pobieraniem i oglądaniem filmów Smile
jak chcesz jakieś rady to pw Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - prololex - 03-11-2016 21:58

Ładny wynik na leadnetwork.
Masz własną stronę czy coś?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - jigorex - 04-11-2016 00:00

Zarobek bez strony Smile a nisza przypadkowo znaleziona Tongue