Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa w branży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa w branży (/Temat-Nowa-w-branzy-139830)



Nowa w branży - Zosisko - 26-10-2016 20:07

Cześć. Chciałabym zarobić w sieci. Na początek mogą być to groszowe sprawy, ważne żebym miała nadzieje na grubszą kasę w ciągu kilku miesięcy. Grubsza to dla mnie około 500 zł na miesiąc, więcej nie wymagam od zarabiania w internecie.

Na początek założyłam sobie konto na paidverts.com. Szukam stron wypłacalnych, mogę rejestrować się z reflinków w zamian za pomoc Smile. Potrzebuję mentora, który poprowadzi mnie w tych pierwszych dniach/tygodniach.

Od razu informuję, że nie chcę mieć nic wspólnego ze scamem, zarabianiu na youtube na własnych filmikach, etc.

Czasu mam mnóstwom, mogę na klikaniu spędzić dziennie nawet do 5-6 godzin o ile będę widzieć efekty. Byłby ktoś chętny mi pomóc?


RE: Nowa w branży - RoyMaster - 26-10-2016 20:13

Jak masz dużo czasu to sub sms powinny na początek wystarczyć. Co prawda na początku efektu nie będzie ale jak się wkręcisz to można ładne dniówki wykręcić.

Sam co prawda na nich na dzień dzisiejszy nie zarabiam ale kiedyś po kilka zł dziennie się zbierało Smile


RE: Nowa w branży - Zosisko - 26-10-2016 20:22

Mówiłam już, że nie chcę się bawić w scam.


RE: Nowa w branży - twardy - 26-10-2016 20:24

Takie tematy leca do kosza. Przejrzyj dzial z poradnikami. Zajrzyj rowniez do dzialu z dziennikami, moze Ci cos przypadnie do gustu, czasami niektorzy pomagaja stawiac pierwsze kroki.


RE: Nowa w branży - mysc - 26-10-2016 20:34

Proponuję zacząć od : http://zarabiam.com/Temat-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-132943 Smile

Pozdrawiam!


RE: Nowa w branży - pieniadzezneta - 26-10-2016 21:57

...


RE: Nowa w branży - ravsk8 - 26-10-2016 22:19

Ach te sępy na refy bez reputów.
Masz tyle wolnego czasu to najlepiej jak zaczniesz od szukania i zbierania informacji na forum. Napewno wybierzesz cos dla siebie.


RE: Nowa w branży - mrspiryt - 26-10-2016 22:57

Polecam przeglądać zakładkę dzisiejsze posty i nieprzeczytane kilka razy Smile
Myślę, że najlepsza opcja, żeby czytać bieżące tematy i unikać przestarzałych Smile


RE: Nowa w branży - Akaishi909 - 27-10-2016 08:55

Nie ma się nad czym rozwodzić tylko trzeba poczytać, ja dla siebie sposobu szukałem dość długi czas nim pierwsze 50zł na PP zobaczyłem =D Jedni Ci powiedzą idź w suby bo szybki hajs, w moim wypadku niewiele mi to dało =D Jeszcze inni, spróbuj stron do inwestowania i Tobie też to nie siądzie bo za długo, albo coś tam =D Jak potrzebujesz większej wiedzy kup te kilka forum golda i wejdź do strefy wtajemniczonych, to właśnie tam wpadłem na kilka pomysłów, które już udało mi się spieniężyć, bądź w ciągu dalszym to robię =D


Nowa w branży - surfer0700 - 27-10-2016 08:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.