Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paysera a przelewy w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Paysera a przelewy w PLN (/Temat-Paysera-a-przelewy-w-PLN-139828)



Paysera a przelewy w PLN - ArturBy - 26-10-2016 19:30

Witam,

dzisiaj dowiedziałem się, że można ciekawie wykorzystać portfel Paysera do przelewania pieniędzy na Payzę bez prowizji 20 zł.

Natomiast w filmach, które oglądałem były to przelewy w dolarach $ i w większości z MBanku.

Czy ktoś próbował przelewu na Paysere w PLN z banku ING? (nie mam konta walutowego)
Ktoś wie jak wyglądają wtedy prowizję?


Z góry dziękuję za odpowiedź


RE: Paysera a przelewy w PLN - paysera.team - 11-12-2018 14:57

(26-10-2016 19:30)ArturBy napisał(a):  Czy ktoś próbował przelewu na Paysere w PLN z banku ING? (nie mam konta walutowego)
Ktoś wie jak wyglądają wtedy prowizję?


Z góry dziękuję za odpowiedź

Przelew na konto Paysera z banku ING jest całkowicie bezpłatny. Dla wykonania przelewu należy wygenerować instrukcję przelewu. Aby wygenerować instrukcję, zaloguj się na swoje konto i w lewym menu kliknij na „Zasilenie konta”. Następnie, wybierz swoje konto, na które chcesz otrzymać przelew, kraj wykonania przelewu (Polska), a także walutę przelewu (PLN) i kliknij na „Aktualizuj instrukcję”. Z podanych banków wybierz bank nadawcy, z którego zostanie wykonany przelew, i wpisz kwotę przelewu (po wpisaniu kwoty system wyświetli jaka prowizja za przelew zostanie pobrana). Po wykonaniu tych działań, kliknij na „Wygeneruj instrukcję przelewu”. System otworzy Ci nowe okno z instrukcją, według której należy wykonać przelew. Przelew otrzymasz tego samego dnia roboczego.
W razie pytań, proszę o kontakt z Centrum obsługi klienta Paysera przez całą dobę na e-mail [email protected] albo od 8 do 20 godz. na telefon +48 22 2062146.


Paysera a przelewy w PLN - Vasaki - 12-12-2018 00:06

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.