Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ekipa na GTA IV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Ekipa na GTA IV (/Temat-Ekipa-na-GTA-IV-13982)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Ekipa na GTA IV - Marello - 23-09-2010 06:30

Elo, elo to ja Marello Tongue
Słuchajcie zbieram ekipkę na GTA IV multi żebyśmy mogli sobie razem zawsze
pograć (ja zaczynam od pt tj 23.09) kto byłby chętny na takową współpracę ?Big Grin Proszę pisać niżej, najlepiej zaczepcie mnie na TS albo Gadu to się jakoś ustawimy co do godzinki Big Grin


RE: Ekipa na GTA IV - Paviano - 23-09-2010 07:17

Ja się piszę Smile
Nie napisałeś Swojego PSN ID Big Grin
Dodatki będę miał jutro, a na podstawce cisnę cały czas Tongue
PSN ID: Pavos90

Póki co ogarniam kampanię. Kiedyś przeszedłem na X klocku, ale nie tych ludzi pozabijałem co chciałem Smile

btw. Zgłaszajcie się też w temacie co niżej podaję. 54 strony graczy z jednego Forum Smile
http://www.ps3site.pl/forum/topic/7105-grand-theft-auto-4/page__st__1060


RE: Ekipa na GTA IV - Admin - 23-09-2010 09:06

no to czekam - bananpro
=]


@paviano
nie widze sensu wpisywania się na liste jakiś osób któych nawet nie znam - w takim wypadku wszystko mi jedno czy to bedzie polak czy jakis gruby amerykanin Tongue


RE: Ekipa na GTA IV - Paviano - 23-09-2010 12:48

A kto z Was ma hs'a? Big Grin
Ja zamierzam kupić tego nowego (w większości sklepach są te starsze modele) za tę samą cenę co poprzednik (119zł).

btw. popraw Marello datę ^^ dziś jest 23 Smile)


RE: Ekipa na GTA IV - mikolaj90 - 23-09-2010 14:28

Zapisuje się. W każdy dzień gra mi pasuje. No może nie każdy, ale większość tak.


RE: Ekipa na GTA IV - Marello - 23-09-2010 15:09

No spoko PS3 do mnie właśnie jedzie muszę tylko wszystko ładnie podłączyć i się trochę pojarać i wieczorem możemy zagrać Smile


RE: Ekipa na GTA IV - Paviano - 23-09-2010 17:02

No a ma ktoś hs'a?

Marello dodaj nas do znajomych na PSN.


RE: Ekipa na GTA IV - Kalis - 23-09-2010 19:38

Pisze się
PSN: KalisPro


RE: Ekipa na GTA IV - Admin - 23-09-2010 20:04

(23-09-2010 12:48)Paviano napisał(a):  A kto z Was ma hs'a? Big Grin
Ja zamierzam kupić tego nowego (w większości sklepach są te starsze modele) za tę samą cenę co poprzednik (119zł).

btw. popraw Marello datę ^^ dziś jest 23 Smile)

ja mam

bt z nokii bodajze - dziala zajesuper uzywam od roku - do zoabczenia po wekkendzie -teraz mam spotkanie allegro i pozniej jazda Big Grin


RE: Ekipa na GTA IV - Paviano - 24-09-2010 12:05

Zachęcam do zakupu DLC z polskiego PS Store.
Jeśli będziecie chętni (maksymalnie w 5 osób) - wyślijcie pieniądze jednej osobie i niech ona kupi dodatki, a następnie prześle email oraz hasło każdemu użytkownikowi, który wpłacił kasę.
Samemu kupując zapłacisz 130zł.
Kupując w 5 osób - jedyne 26zł Smile