Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny (/Temat-Sluchawki-Razer-Kraken-Pro-Stan-idealny-139815)



Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - sulliwan93 - 26-10-2016 14:32

1.Nazwa przedmiotu : Słuchawki Razer Kraken Pro
2.Opis przedmiotu : Słuchawki w stanie idealnym, używane sporadycznie do gierczenia, ale brak mi czasu z racji roku szkolnego. Gwarancja do 2 czerwca 2018. Kupowane z x-kom.pl Słuchawki oryginalne z pudełkiem i innymi gratami, przejściem na podwójnego Jacka (normalnie są na 1). Mikrofon można wyciągnąć i schować. Nie mają żadnych zarysować, wgniecień i innych. Miały swoje miejsce na poduszce koło PC, bo nie chciałem ich zniszczyć Big Grin
Link do oficjalnej strony Razer
3.Zdjęcia : [Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

Więcej mogę podesłać na PW, prosze o kontakt.
4.Kontakt :PW
5.Cena : 160
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mbank, odbiór osobisty w Warszawie


RE: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - Szalony - 27-10-2016 01:48

wysylasz kurierem ?


RE: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - sulliwan93 - 28-10-2016 19:34

@[Szalony] Nie mam umowy z kurierem, a jest wymaganiem, żeby w takowy sposób wysłać. Paczkomatem idzie 1-3 dni, jeśli jesteś zainteresowany.


RE: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - KUBA555 - 28-10-2016 19:55

Jaka umowa z kurierem? Wchodzisz na stronę kuriera lub dzwonisz do BOK i prosisz o kuriera.


RE: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - Szalony - 28-10-2016 20:22

(28-10-2016 19:34)sulliwan93 napisał(a):  @[Szalony] Nie mam umowy z kurierem, a jest wymaganiem, żeby w takowy sposób wysłać. Paczkomatem idzie 1-3 dni, jeśli jesteś zainteresowany.

nie mam pczatkomatu w miescie...


RE: Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - sulliwan93 - 13-12-2016 11:47

Sprzedane. Do zamknięcia.


Słuchawki Razer Kraken Pro. Stan idealny - Majka - 26-12-2016 19:44

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.