Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: (ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE (/Temat-ZLECE-Weryfikacja-zdjeciowa-konta-FB-DOBRZE-PLACE-139809)



(ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE - greg1 - 26-10-2016 09:41

Mam weryfikację zdjęciową konta FB , DOBRZE ZAPLACE jak ktoś zweryfikuje
Więcej info na PRIV.
Tylko zaufane osoby zarabiam.com !


RE: (ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE - rammus - 26-10-2016 09:44

Sposoby weryfikacji są opisane w zakladce "poradniki dot. zarabiania"
Po co sobie tak ułatwiać jak można się nauczyć i mieć to na przyszłość Smile


RE: (ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE - greg1 - 26-10-2016 09:46

Szukam kogoś kto ogarnia ten temat, ja nigdy nie weryfikowałem


(ZLECE) Weryfikacja zdjęciowa konta FB - DOBRZE PŁACE - Majka - 06-12-2016 10:00

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.