Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 20-02-2017 21:13

Małą łyżką da się najeść Smile
A hipy z reguły wytrzymują 2 tygodnie ze względu na duży % Big Grin


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - znikad - 20-02-2017 21:34

Ja z 2% jestem mega zadowolony. A w dluzszej perspektywie to najlepiej na dzisiaj wyszedlem na 1% programie. Oby to sie zmienilo. Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 21:41

(20-02-2017 21:13)k4rol napisał(a):  A hipy z reguły wytrzymują 2 tygodnie ze względu na duży % Big Grin
Co za brednie...

(20-02-2017 21:34)znikad napisał(a):  Ja z 2% jestem mega zadowolony. A w dluzszej perspektywie to najlepiej na dzisiaj wyszedlem na 1% programie. Oby to sie zmienilo. Wink
Ponieważ 2% to bardzo dużo Smile Chodzi tylko o to, że przy małym wkładzie z tym nic nie zrobisz, zwłaszcza że pieniądze są zamrażane na stosunkowo długo. Zasadniczo to i 0,5% dziennie byłoby świetne gdyby programy działały latami, ale jest jak jest Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 20-02-2017 21:47

(20-02-2017 21:41)Fox90 napisał(a):  [quote='k4rol' pid='1629390' dateline='1487621600']

A hipy z reguły wytrzymują 2 tygodnie ze względu na duży % Big Grin
Co za brednie...

To pokaż mi program, który wytrzymał naprawdę solidny okres czasu. Żaden, bo zaraz padł.
Chyba mało bawisz się w tej dziedzinie i nie obeznany jesteś...


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 21:54

(20-02-2017 21:47)k4rol napisał(a):  To pokaż mi program, który wytrzymał naprawdę solidny okres czasu. Żaden, bo zaraz padł.
Chyba mało bawisz się w tej dziedzinie i nie obeznany jesteś...
Za to Ty widzę obeznany Smile Programów działających stosunkowo długo trochę jest, ale pierwsze z brzegu to masz Skylexx czy Zinc7 czy Xabo które są już dłużej niż TAT, po za tym nie jest żadną tajemnicą że większość ludzi idzie teraz w hyipy dzięki czemu takie programy będą działać jeszcze dłużej. Już nawet nie chodzi o hyipy, coraz więcej ludzi raczej zwraca już wzrok gdzie indziej niż w stronę revów, które są tak samo ryzykowne jak programy które dają po 5% dziennie.
Po za tym ja akurat uważam, że ładowanie kasy w tym momencie w TAT jest błędem, ale może się mylę(taką mam nadzieję), z resztą to dla Ciebie bez różnicy bo jesteś obeznany Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 20-02-2017 21:57

(20-02-2017 21:54)Fox90 napisał(a):  
(20-02-2017 21:47)k4rol napisał(a):  To pokaż mi program, który wytrzymał naprawdę solidny okres czasu. Żaden, bo zaraz padł.
Chyba mało bawisz się w tej dziedzinie i nie obeznany jesteś...
Za to Ty widzę obeznany Smile Programów działających stosunkowo długo trochę jest, ale pierwsze z brzegu to masz Skylexx czy Zinc7 czy Xabo które są już dłużej niż TAT, po za tym nie jest żadną tajemnicą że większość ludzi idzie teraz w hyipy dzięki czemu takie programy będą działać jeszcze dłużej. Już nawet nie chodzi o hyipy, coraz więcej ludzi raczej zwraca już wzrok gdzie indziej niż w stronę revów, które są tak samo ryzykowne jak programy które dają po 5% dziennie.
Po za tym ja akurat uważam, że ładowanie kasy w tym momencie w TAT jest błędem, ale może się mylę(taką mam nadzieję), z resztą to dla Ciebie bez różnicy bo jesteś obeznany Smile
Każdy ma inne podejście i zdanie na ten temat Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Dzipsiok87 - 20-02-2017 22:07

(20-02-2017 21:54)Fox90 napisał(a):  
(20-02-2017 21:47)k4rol napisał(a):  To pokaż mi program, który wytrzymał naprawdę solidny okres czasu. Żaden, bo zaraz padł.
Chyba mało bawisz się w tej dziedzinie i nie obeznany jesteś...
Za to Ty widzę obeznany Smile Programów działających stosunkowo długo trochę jest, ale pierwsze z brzegu to masz Skylexx czy Zinc7 czy Xabo które są już dłużej niż TAT, po za tym nie jest żadną tajemnicą że większość ludzi idzie teraz w hyipy dzięki czemu takie programy będą działać jeszcze dłużej. Już nawet nie chodzi o hyipy, coraz więcej ludzi raczej zwraca już wzrok gdzie indziej niż w stronę revów, które są tak samo ryzykowne jak programy które dają po 5% dziennie.
Po za tym ja akurat uważam, że ładowanie kasy w tym momencie w TAT jest błędem, ale może się mylę(taką mam nadzieję), z resztą to dla Ciebie bez różnicy bo jesteś obeznany Smile

Możesz się mylić bo jak wystartują z Matrycami to dużo kasy im kapnie. Zresztą jak na tak dobrze zaplanowany revshare jest stosunkowo krótko na rynku więc czemu miałby się zwinąć w najbliższym czasie z takimi ograniczeniami wypompowania kasy?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 22:15

(20-02-2017 22:07)Dzipsiok87 napisał(a):  Możesz się mylić bo jak wystartują z Matrycami to dużo kasy im kapnie. Zresztą jak na tak dobrze zaplanowany revshare jest stosunkowo krótko na rynku więc czemu miałby się zwinąć w najbliższym czasie z takimi ograniczeniami wypompowania kasy?
Nie mówię, że się mają zwijać tylko że sam już bym tam już nie dorzucał. Trzeba wziąć pod uwagę, że jak wrzucasz coś w reva no to niech będzie chociaż 2 miesiące reinwestycji plus 2 miesiące na wyciągnięcie tego, 4 miesiące to dużo w internetach Smile

Nie no, program jest bardzo dobrze pomyślany więc może jeszcze długo działać, a co do matryc to MX je miał od samego początku i nic to nie dało, inną kwestią jest to czy ewentualne zyski z matryc właściciele by chcieli dorzucać do reva(jeżeli tendencja rejestracji jak i zysków z depozytów była by malejąca) czy po prostu nie zmienili by różnych rzeczy w revie. Nikt do revów dorzucał nie będzie, te inne zewnętrzne zyski które są i tak zazwyczaj mizerne(nie wiem jak w FAP) mają działać raczej jako wabik na stabilność i nie bycie piramidą itp., itd.

Limity co do wypłat i obowiązek reinwestycji prowizji to było bardzo dobre rozwiązanie, wydłużające żywot na pewno o długi okres czasu.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Dzipsiok87 - 20-02-2017 22:18

Tutaj część przychodów ma ponoć iść na revshare. No zgadza się - trzeba czasu na wyjęcie siana, ale w tej chwili można śmiało wchodzić jeszcze.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - osk4rr - 20-02-2017 22:19

(20-02-2017 21:06)Fox90 napisał(a):  
(20-02-2017 20:56)Dzipsiok87 napisał(a):  Co za różnica czy HYIP czy Revshare i tu i tu z małej kwoty gówno zrobisz. Jak chcesz zarobić to i tak musisz trochę podziałać chyba, że chcesz dorobić na melanż to owszem 100$ ma sens.
Kokosów nie będzie, ale wchodząc w hyip zarobisz w tym samym czasie kilka razy więcej niż w revie. Grosz do grosza i z czasem coś z tego będzie, masz szybszy dostęp do kasy, masz jej więcej itp, a jak masz więcej to znowu szybciej je pomnażasz itp., w revie zajmie to wieczność.

Jeśli liczysz tylko to co sam włożysz to można się pokusić o stwierdzenie, że na HYIPie zarobisz więcej ALE jeśli chodzi o HYIPy to zycze powodzenia w budowaniu zespołu Smile

Dlatego dla mnie HYIP jest tylko do wrzucenia jakiejś mniejszej kasy, starania się jej nie stracić a w revshare działam pełną parą.