Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt (/Temat-Domena-PL-EU-COM-PL-za-0-zl-10-000szt-139806)



Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - Vasaki - 26-10-2016 08:28

[Obrazek: cover_produkcja.jpg]

PRZEJDŹ DO STRONY >>>

Dodatkowa informacja jest taka, że przy wydanych 100zł na nazwa.pl kupon na adWords o wartości 250zł otrzymujemy gratis!



RE: Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - radek0389 - 26-10-2016 17:38

Promocja jak najbardziej na plusSmile.
Cytat:Dodatkowa informacja jest taka, że przy wydanych 100zł na nazwa.pl kupon na adWords o wartości 250zł otrzymujemy gratis!
Ale z tym kuponem adwords, to jak zgaduję, żeby go zrealizować, trzeba wydać na reklamy googlewskie na początek 100 zł z własnej kieszeni. Żeby mieć taki kupon nie trzeba wydawać kasy na nazwa.pl, wystarczy samemu sobie wygenerować, TUTAJ


RE: Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - Mikey - 26-10-2016 18:51

Otóż to...


RE: Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - Vasaki - 26-10-2016 20:44

Co fakt to fakt Big Grin


RE: Domena .PL / .EU / .COM.PL za 0 zł - 10.000szt - Magisterek - 26-10-2016 21:08

Cytat:Klient zobowiązuje się do przedłużenia domeny
w nazwa.pl na kolejny rok przed dokonaniem przeniesienia.
2. W przypadku naruszenia przez Klienta Regulaminu promocji,
a w szczególności postanowień punktu 1, będzie on
zobowiązany do dokonania na rzecz nazwa.pl wpłaty, tytułem
odszkodowania za niewykonanie lub nienależyte wykonanie
umowy przez Klienta, której wysokość będzie stanowiła
równowartość ceny standardowej rejestracji netto o której mowa
w tabeli powyżej.

To chyba jedyne co zauważyłem więc wrzucam informacyjnie, szukałem czegoś nt. konieczności przedłużenia abonamentu lub coś w tym stylu, ale CHYBA wszystko jest okej.