Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 21-03-2017 19:48

Mi cofneli jedną z 18.. jeszcze 2 wiszą , zlece dopiero jak mi wrócą wszystkie do portfela.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 21-03-2017 19:54

Wszystkie wyplaty mają niby cofnąć i kaza zlecić jedną dużą, mi jeszcze nie cofneli


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wspierak - 21-03-2017 19:55

błąd logowania...
ustawione dwustopniowe logowanie za pomocą sms, niestety od kilku godz system nie wysyła sms. ;/


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Grzmociarz - 21-03-2017 20:00

Właśnie znowu zaczął wysyłać. Dla "bezpieczeństwa" wyłączyłem dwustopniowe logowanie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wspierak - 21-03-2017 20:03

(21-03-2017 20:00)Grzmociarz napisał(a):  Właśnie znowu zaczął wysyłać. Dla "bezpieczeństwa" wyłączyłem dwustopniowe logowanie.
dzieki za info,mi nadal nie chciało, ale na jezyku rosyjskim poszło i też odrazu wyłączyłem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rotkiw19 - 21-03-2017 20:10

Moja wypłata została cofnięta Smile jutro zlecę wypłatę całości Wink akurat za 6dni kończy mi sie pakiet.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DawidBrazzerss - 21-03-2017 20:28

Mi również pozostało 6 dni do końca 1 pakietu Big Grin ale nie ma co panikować, co bedzie to bedzie Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pies333 - 21-03-2017 20:41

wiekszosc osob bedzie panikowala i bedzie duzo wyplat a mało nowych wpłat. To moze dosc kiepsko skutkować. Ja już wypłacilem i nie wracam.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Grzmociarz - 21-03-2017 20:44

Ale po co panikować xD jakby to był szok, że kiedyś to musiało się skończyć Big Grin nie mówię, że to ten moment właśnie, ale dużo na to wskazuje.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DawidBrazzerss - 21-03-2017 20:47

No życie, ja patrzę pozytywnie Big Grin ale jak sie zwiną to cóż, każdy wiedział w co sie pakuje Big Grin