Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - demek1987 - 20-03-2017 17:27

ja tez czekam , teraz mija 50 godzina wlasnie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MariuszM127 - 20-03-2017 17:31

Na grupie z FB doszło przed chwilą gościowi z 18.03, z godziny 4:18, także może coś ruszyło... Czekamy Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 20-03-2017 17:31

Gdyby to był scam to byłby największym przekrętem w sieci.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 20-03-2017 18:29

pab28 to ty mało jeszcze w życiu widziałeś i słyszałeś Smile
Jeśli będzie scam to niczym nie będzie się on różnił od innych typowych hyipów, po prostu jedne kończą wtedy gdy admin zamknie kurek z wypłatami i się zwinie a drugie gdy zabraknie kasy na wypłaty. Drugi przypadek jest znacznie rzadziej spotykany ale spotykany. Jak to mówią i z pustego salomon nie naleje, chociaż daleki jestem jeszcze do stwierdzenia że tak jest w tym przypadku. Do końca tygodnia albo nawet wcześniej wszystko się na pewno wyjaśni.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 20-03-2017 18:40

rafi213 pewnie masz rację poczekam zobaczymy co się urodzi Cool


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 20-03-2017 18:45

Lider grupy Skyllex po Polsku" kontaktował się z supportem Skyllex i otrzymał wiadomość. Zamieszczam wpis z grupy:
"Wielu ludzi dzisiaj mi raportuje, co z wypłatami. Napisałem w tym celu do supportu i odpisali mi, że cały czas naprawiają błąd jaki powstał u nich podczas testów jakie miały miejsce z piątku na sobotę. Jeszcze raz proszą o cierpliwość i że wszystko lada moment wróci do normy."


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 20-03-2017 19:14

Między świętami też nie płacili takze ja caly czas czekam ze wróci wszystko do normy i że to nie zwykły hyip tylko na czymś dodatkowo zarabiać muszą


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 20-03-2017 19:24

luzujcie gume Big Grin Ahh ta polska panikarska mentalnośc Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 20-03-2017 19:38

wszyscy by chcieli bez ryzyka najlepiej na tacy jeszcze by ktoś podał... jak się nie podoba to do korporacji na etat
tu to jeszcze normalni ludzie ale na tym drogim forum to aż się gotuje


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pies333 - 20-03-2017 21:41

normalne ze ludzie bedą panikować bo to ich ciezko zarobione pieniądze. mi sie skonczyl akurat pare dni temu asset i wyplacilem wszystko bo juz mi to zaczyna wszystko smierdziec. zreszta wiadomo ze program nie bedzie zyl wiecznie. A ci co twierdzą ze byłby to najwiekszy przekret w sieci, rzeczywiscie są kompletnie zieloni w tym temacie haha. Wszystkie HYIPy sie sypia po czasie i nie było jeszcze w historii zadnego co by przetrwał ponad 3 lata. Ale ludzie dalej będą łykać takie cuda Big Grin ze niby jacyś trejderzy forexa dzielą sie zyskiem ponad 50% w skali miesiąca ? buheheheheheeheh