Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pawel741 - 20-03-2017 06:14

W takim razie przepraszam Wink Dostali wszyscy brakujące wypłaty?


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 20-03-2017 08:19

Ja na swoja czekam juz ponad 40h...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 20-03-2017 08:31

Mi minie 24h od zlecenia wypłaty za 2 godziny, ale wiem, że już dużo osób czeka grubo ponad 24h, niestety chyba można się pożegnać z pieniążkami powoli Sad. Niestety strata na ten moment, zabraklo 7 dni do wyciagnięcia wkładu ;\


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 20-03-2017 08:36

Tyle , że ludzie na inne systemy platnicze dostaja kase.. cos jest z btc , moze przez to ze spadl trzymaja do poki nie wzrosnie...


Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pawel741 - 20-03-2017 08:43

Tez mi się wydaje ze spadek kursu btc ma jakiś wpływ na wypłaty


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 20-03-2017 09:17

No ja czekam na 1033$ juz jakieś 40h...I dalej nic...tez btc

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 20-03-2017 09:52

To jako alternatywę dla btc muszę ustawić coś innego. Który procesor polecacie? Ważne żeby było za darmo albo tanio, najmniejszy problem z wypłatą na konto ewentualnie na paypal.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 20-03-2017 10:02

Nie wiem czy widzieliscie wczorajsze Info w skrzynce na Skyllex . Jeśli nie wrzucam przetłumaczone translatorem :
" Admin 03/19/2017 15:33
Ze względu na fakt, że w piątek i sobotę przeprowadziliśmy zaplanowane prace techniczne na miejscu w celu uniknięcia nieprawidłowych lub nieprawidłowych prac systemu płatności - wyłączamy się na czas. Wypłata robocza. W związku z tym przepisy zostały naruszone. Z naszej strony przepraszamy, praca została skorygowana, wszystko zostało ustalone, płatności są włączone. Poczekaj, proszę.

Dziękujemy za zrozumienie, Z poważaniem, zespół wsparcia Skyllex."

Mam nadzieję ,że się szybko ogarną . Faktycznie cena BTC też może miec wpływ na to jak szybko następują wypłaty. Podejrzewam ,że wiecej osób teraz chciało wypłacic w BTC licząc na dodatkowy zarobek po wzroście kursu.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 20-03-2017 11:25

Ponoc ludzie na advcasha dostają wypłaty w miare szybko. Ogolnie obiło mi isę o uuszy że ktoś dostał dziś 3k$ w btc wypłatę więc moze bedzie ok jeszcze


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 20-03-2017 12:02

Oby wypłaty wróciły bo czekać 24 godziny na wypłatę to przesada.