Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ZjemCiKapcie - 11-12-2016 13:31

Jak długo może to jeszcze działać? Ciekawi mnie Wasza opinia, bo prawdy się niestety nie dowiemy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - robo_pl - 11-12-2016 14:17

Długo.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 11-12-2016 15:20

(11-12-2016 13:31)ZjemCiKapcie napisał(a):  Jak długo może to jeszcze działać? Ciekawi mnie Wasza opinia, bo prawdy się niestety nie dowiemy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
SKontaktuj się z wróżbitą Maciejem ponoć jest niezły w te klocki Smile
A tak na naprawdę to właściciel podchodzi do firmy bardzo poważnie, jego plany na 2017 roku są do realizowania, więc ja na tą chwilę jestem w miarę spokojny, myślę że do marca można prognozować że będzie działać bez zarzutów.
Dzisiaj liczba inwestorów przekroczyła już 25 tys Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 11-12-2016 15:22

Możecie się zastanawiać jak długo program podziała albo zacząć zarabiać razem z nami, wasz wybór..

osobiście wykupiłem:
pakiet Ascent za 200$
mining za 500$ i otrzymałem nagrodę 14$ (możliwość uzyskania od 10$ do 10 000$, oferta ograniczona czasowo)
depozyt szybko się zwraca, codziennie wypłacam po 20$ impreza

[Obrazek: LwYDsk.jpg]

Osobom zainteresowanym programem mogę podać szczegółowe informacje odnośnie planów Skyllex na najbliższy rok oraz fakty dotyczące firmy które zachęcają sponsorów do składania depozytów sięgających kilkunastu tysięcy dolarów (kontakt PW).


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ZjemCiKapcie - 11-12-2016 15:55

Zainwestowałem już 100$, po prostu chce poznać zdanie innych. Będę co miesiąc wypłacał więcej, stąd moja ciekawość czy zdąże wypłacić mój wkład zanim padnieSmile

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 12-12-2016 15:08

No i mamy mały jubileusz. Fajnie to wygląda Smile

[Obrazek: 10oqrf9.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 13-12-2016 18:58

Jeszcze jedna analiza firmy, na wszystkie strony możecie sobie wejść posprawdzać nawet nie rejestrując się :

Co jest ważne, firma ma siedzibę oraz rejestrację w Sydney Australia a nie jak większość w rajach podatkowych lub strefach offshore.
W zakładce https://skyllex.com/about zobaczymy wiele informacji mówiących nam o certyfikatach firmy jak i o tym w jaki sposób i na jakich instrumentach finansowych Skyllex generuje dochody.

Na stronie https://skyllex.com/rules mamy informacje w punkcie 7-mym o tym, że wszystkie depozyty są ubezpieczone w firmie QBE Insurace Group https://www.group.qbe.com/

W tym samym punkcie jest również napisane o gwarancji uzyskania dochodu, zacytuję oryginał:
"Company provides the guaranteed income to the Investor, using for this purpose the sources of obtaining profitability, provided with activity of the Company in the stock exchange trading branch."

Ja wiem, że to nie wyczerpuje pytań i zawsze ktoś się zjawi z kolejnymi wątpliwościami. Szanuję to, jednak mi i ponad 25.000 ludzi to wystarcza. Wszyskie te osoby zarabiają i codziennie wypłacają swój dzienny urobek, jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do tych osób to zapraszam Smile

Otrzymuje też informacje od osób które wykupiły pakiet Acent jakoby przestał naliczać, tak więc przypominam o zasadach naliczania właśnie na tym pakiecie:
Pakiet Ascent - przez pierwsze 10 nalicza co godzinę, przez drugie 10 dni co 12 godzin, natomiast przez ostatnie 10 dni - co dzień (24h) .
P.S. Pakiet od zawsze tak działa. Nic się nie zmieniło.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 13-12-2016 20:56

Ponieważ brak bezpieczeństwa danych zagraża zarówno inwestorom jak i również samemu biznesowi od dzisiaj e-maile użytkowników Skyllexa są chronione- ukryte, aby uniemożliwić dokonywania szkodliwych działań. A więc kolejne pozytywne zmiany w Skyllex poprawiające bezpieczeństwo.


Jeśli ktoś wbrew opinii profesjonalnych traderów nadal uważa że nie da się zarabiać na giełdzie mając stałe zyski sięgające 50% to chciałbym zwrócić uwagę na to że nasz rodak Rafał Zaorski ugrał u brokera Alior Trader podczas Trading Jam Session 1 000 000zł z 35 000zł w miesiąc a więc 2771% zysku! impreza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 13-12-2016 23:20

(13-12-2016 20:56)xxamaranthxx napisał(a):  Ponieważ brak bezpieczeństwa danych zagraża zarówno inwestorom jak i również samemu biznesowi od dzisiaj e-maile użytkowników Skyllexa są chronione- ukryte, aby uniemożliwić dokonywania szkodliwych działań. A więc kolejne pozytywne zmiany w Skyllex poprawiające bezpieczeństwo.

Akurat ta zmiana wg mnie jest niezbyt pozytywną i trochę jej nie rozumiem, mogły chociaż zostać e-maile osób z pierwszej linii. Jeżeli reklamuje gdzieś mojego reflinka i ktoś się zapiszę chciałbym mieć chociaż podstawowy kontakt z taką osobą, a akurat wysyłanie wiadomości e-mail uważam za najmniej ingerującą w czyjąś prywatność formę kontaktu.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Zioomek - 14-12-2016 00:18

aż dziw że to tak długo już działa i nalicza no ale kto się nie bał i zainwestował teraz pije szampana Wink i oby tak dalej