Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 19-03-2017 19:10

Mi zostało równe 14 dni Big Grin , oczywiście po ukończeniu reinwestuje Smile w glimpsiaka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 19-03-2017 19:42

(19-03-2017 18:32)chachor napisał(a):  Na podobnym forum program jest już oznaczony jako spam...

Takie oznaczenie u nich wisi od prawie początku istnienia Skyllexa. Jutro wraca depozyt i reinwestycja Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 19-03-2017 19:47

tamto forum jest specyficzne, ciągle sie informują o ryzyku itd. i chyba przez to zawsze i wszedzie panika na całego, gdybym sie sugerował tamtym forum to moze bym i nie stracil za dużo ale tez na 100% bym nie zarobil Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 19-03-2017 19:59

Tak w odniesieniu nie tylko do tego forum i nie tylko do Skyllexa, nie mówię że to koniecznie wada(przezorność, ostrożność, bycie czujnym) ale Polacy akurat mają dużą skłonność do panikowania i dramatyzowania, dlatego jeżeli nasza nacja nie jest w czołówce w danym programie to zawsze to jakoś wzbudza większą wiarę w to, że program dłużej pociągnie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 19-03-2017 20:03

Bo przecież program nie może mieć chwilowych problemów , wszystko musi działać 24/7......... podejście naszego narodu... odrazu ląduje do scamu [ tak jak na tamtym forum].. ja tam jestem spokojny i tak nic nie zrobimy z tymi pieniędzmi , pozostaje nam czekać...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MateuszJK - 19-03-2017 21:30

Tak na uspokojenie osób które lekko się obawiają. Fakt że jesteście tutaj na dodatek zarejestrowani i coś tam piszecie stawia was na pozycji osób które prawie napewno zarobią. Staramy się dywersyfikować środki i korzystać z innych strategi przy czym wiele osób dalej inwestuje grube pieniądze np. w SCAM'owego Razzletona. Spokojnie przecież to forum ludzi potrafiących zarabiać.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Dolcze10 - 19-03-2017 21:35

Czekam na wypłatę już 31h, mam nadzieję że rano pieniądze będą już na moim portfelu.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 19-03-2017 21:54

Dolcze , ja tez czekam już 30h Big Grin czekamy Big Grin


Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pawel741 - 19-03-2017 22:46

"Dostaliśmy informacje, że z powodu prowadzonych wcześniej prac technicznych, niektóre wypłaty nie zostały wykryte przez system, przez co nie mogły być one poprawnie zrealizowane.
Prosimy o cierpliwość. Problem został skorygowany i wszystkie wypłacone pieniądze dotrą do swoich właścicieli z pewnym opóźnieniem. Przypominamy również, żeby nie wypłacać kilkunastu małych kwot, tylko robić 1 wielką wypłatę (np. 1 raz dziennie).
Prosimy o udostępnianie postu i przekazanie tej informacji wszystkim partnerom!"


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 19-03-2017 23:06

dzięki Paweł ale już to info było wrzucone wcześniej tylko że po angielsku Smile