Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-03-2017 21:05

Wszystkie wyplaty zostać maja zrealizowane do 24 godzin od momentu ponownego zlecenia, na każdą sume takze czekac spokojnie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 18-03-2017 21:26

(18-03-2017 21:05)rafi213 napisał(a):  Wszystkie wyplaty zostać maja zrealizowane do 24 godzin od momentu ponownego zlecenia, na każdą sume takze czekac spokojnie


Dzięki. Dobre info - sprawdzę jutro.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 19-03-2017 02:11

nie panikować poczekać wypłacać takie podejście !!!


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 19-03-2017 08:49

Mineło 26h i wypłata $1000 nie dotarła - nie jest też wykonana. Ktoś ma podobnie z większą wypłatą (mniejsze wiem, że dochodzą - nawet $580 doszło znajomemu).


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 19-03-2017 10:53

Pisz na support w takim razie, u mnie okolo 20 godzin minęło dopiero wypłata dużo mniejsza i też. jeszcze nie mam
Możliwe ze chcą maksymalnie przetrzynac wypłaty bo kurs btc ostatnio mocno poleciał w dół


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 19-03-2017 11:41

Ja wczoraj miałem wypłaty anulowane i zleciłem ponownie. 200$ doszło bez problemu po około 8h. Więc program płaci jak zawsze bezproblemowo.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 19-03-2017 12:18

mi anulowali wypłatę ostatnio ponowiłem doszło bez problemu
wypłaty robie tak co dwa trzy dni


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DawidBrazzerss - 19-03-2017 16:06

Wypłata 300$ doszła Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 19-03-2017 16:39

Nowe info z panelu:

Due to the fact that on Friday and Saturday we carried out planned technical works on the site, in order to avoid malfunctions or inaccurate work of the system of payments - we turn off for the time those. Work payout. Therefore, the regulations were violated. For our part, we apologize, the work has been adjusted, everything has been fixed, payments are on. Wait a little bit please.

Thank you for understanding, Sincerely, Skyllex support team.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adolek17 - 19-03-2017 16:44

Spokojnie ludzie, cierpliwości Smile ja tam mam do wypłaty prawie 100$, ale na razie niech sobie będą w Skyllex'ie Wink