Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 17-03-2017 13:00

Strona działa normalnie...pytanie ile podziała

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - evrine - 17-03-2017 13:53

Dziś w nocy kończy mi się pakiecik. Myśle,ze wypłace i poczekam na rozwój sytuacji, bo trochę chaosu się wkradło Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-03-2017 13:59

U mnie już widzę w strukturze ktoś kupił ascent ponownie za 50$ także stare zasady wracają, z tym że lada chwila minie mi 24 godziny i mojej wczorajszej wypłaty na portfelu nie widać. A jak u was dzisiaj z wypłatami ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - maksiiu - 17-03-2017 14:03

właśnie minęły mi 24h od zlecenia wypłaty na bitbay i na stronie dalej widnieje jako "nowe". Wiecie może o co chodzi?
[Obrazek: skyllex.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Paweu22 - 17-03-2017 14:15

Mnie minęło 24 h o 9 rano. Wypłaciłem mały depozyt 190$ i nic nie doszło. Do tej pory codzienne wypłaty przychodziły grubo przed czasem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 17-03-2017 14:18

Podobno jest problem tylko z wypłatami zleconymi wczoraj, a jakieś dzisiejsze dochodzą. Ja narazie poczekam z wypłatą, aż się wszystko uspokoi. Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-03-2017 14:26

Właśnie nie wiem o co chodzi zawsze trzymali sie terminu max 24 godziny


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - maksiiu - 17-03-2017 14:32

Dzisiaj tez zleciłem wypłatę o tej samej porze, zobaczymy czy dojdzie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 17-03-2017 17:37

Informacja z niemieckiej grupy: W ciagu godziny po webinarze wszystkie zlecenia wyplat zostana anulowane. Trzeba bedzie ponownie zlozyc zlecenie aby wyplacic srodki.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-03-2017 18:05

Jestem dobrej myśli, że i tym razem wszystko ogarną i jeszcze gdzies co najmniej do czerwca kilka glimpsów obrócimy czego sobie i wam wszystkim życzę Smile