Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rotkiw19 - 16-03-2017 19:11

Wypłaty jak w zegarku Smile skay za mnie zdecydował czy robie reinwestycje Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 16-03-2017 19:36

@Edit: Przyszły pieniążki z długim opóźnieniem, wszystko się zgadza Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-03-2017 19:39

a nie zlecałes czasem na bitcoin ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 16-03-2017 19:41

(16-03-2017 19:39)rafi213 napisał(a):  a nie zlecałes czasem na bitcoin ?

Zlecałem, ale zawsze gdy status jest Completed to zwykle pieniążki są w portfelu bitcoin. Trzeba było dłużej poczekać Smile Wszystko już okej.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 16-03-2017 20:10

Znalazłem na grupie ktoś przetłumaczył:

Dzisiejsza konferencja była krótka i rzeczowa.
Poruszone tematy wypunktowałam dla Was.
1. skype podany do Tomasa na stronie Skyllex jest aktualny i tego prosze używac w kontakcie (uwaga na podróbki)
2.Evans Alex - osoba odpowiedzialna za kontakt w sprawie nieruchomości (mogę podać skypa)
3.Meeting w marcu w Niemczech 24, 25.03
4.Realizują plan stworzenia banku
5.Przygotowują nowy program partnerski
6.Bedą akcje firmy do nabycia przez inwestorów ( bedziemy mogli zostać akcjonariuszami)
7.Pracują aby każdy mógł otrzymywać wypłaty do 24h
8.Firma nakręca video aby pokazać nam biura Skyllex
9.Plany na oleje są gotowe.
Skyllex codziennie zdobywa nowych inwestorów z wszystkich zakątków świat i nadal będzie pomagać ludziom zarabiać pieniądze.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 16-03-2017 20:24

Plan ambitny, ciekawe czy pociągną tak długo jak Merchant Shares, było by bardzo miło.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Arturebiznes - 17-03-2017 09:27

Dostajecie wyplaty ze skyllex? Mi od ponad 24h niestety wisza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 17-03-2017 09:30

(17-03-2017 09:27)Arturebiznes napisał(a):  Dostajecie wyplaty ze skyllex? Mi od ponad 24h niestety wisza

Wczoraj rano zleciem wypatę i wczoraj wieczorem była na portfelu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DonMike - 17-03-2017 09:31

Na innych forach zarówno krajowych jak i zagranicznych ludzie nie dostają dzisiaj wypłat.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 17-03-2017 10:09

Nad ranem zlecilem wyplate, wlasnie zostala zaksiegowana na advcash. Wczorajsza za to wciaz wisi jako nowa. Mozliwe ze jeszcze dzis wejdzie. Zobaczymy. Pozostaje kontakt z supportem Smile