Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 16-03-2017 10:42

dzięki, jeszcze jedno kiedy jest ta impreza w germanii?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 16-03-2017 10:44

(16-03-2017 10:42)chachor napisał(a):  dzięki, jeszcze jedno kiedy jest ta impreza w germanii?
Zdaje sie, że 24-26.03 Smile

Według​ mnie skyllex jeszcze podziała, aczkolwiek wyciągam kasę bo mnie najnormalniej w świecie nie stać na ascenta [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] rozkładam kasę na 3 inne programy i lecimy dalej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 16-03-2017 11:48

mnie też nie stać ale chyba wejde w mining na te 120 dni


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-03-2017 12:01

Zjazd jest w Hanowerze 26 marca, dzisiaj moja wyplata doszła jak zwykle o normalnym czasie.
Macie do inwestycji serwer A1 A2 A3 tam wszystko pozostało bez zmian. Odsetki płatne codziennie zwrot depo na koniec, juz 2 takie miningi przerobiłem.
Dzisiaj polscy liderzy mają tez negocjować z Tomasem o obniżenie min dla Ascenta i Glimpse zobaczymy być może coś się da ugrać


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 16-03-2017 13:36

(16-03-2017 12:01)rafi213 napisał(a):  Zjazd jest w Hanowerze 26 marca, dzisiaj moja wyplata doszła jak zwykle o normalnym czasie.
Macie do inwestycji serwer A1 A2 A3 tam wszystko pozostało bez zmian. Odsetki płatne codziennie zwrot depo na koniec, juz 2 takie miningi przerobiłem.
Dzisiaj polscy liderzy mają tez negocjować z Tomasem o obniżenie min dla Ascenta i Glimpse zobaczymy być może coś się da ugrać
Rafi, skąd info ? Rozumiem, że jesteś z nimi w kontakcie i będziemy od razu poinformowani ? [WINKING FACE]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-03-2017 13:40

Jestem w kontakcie z osoba która się wybiera właśnie do Hanoweru , a jeśli chodzi o te negocjacje o obniżenie minimum to wczoraj na grupie FB sie dowiedziałem


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 16-03-2017 13:44

Ok, dzięki : )


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DonMike - 16-03-2017 14:00

Po takich newsach każdemu powinno się zapalić czerwone światło ostrzegawcze w głowie. Na webinarze będą bajeczki na uspokojenie nastrojów. Po ostatnich wydarzeniach większość ogarniętych inwestorów wycofuje swoje środki z programu. Moim zdaniem jest już okres gdzie więcej wypływa niż napływa do programu, a z pustego i salomon nie naleje. To jest piramida finansowa nic wiecej, i jest u schyłku swej kariery. Prawdopodobnie do 26 marca nastąpi definitywny koniec. A naganiaczami, którzy zrobią wszystko żeby wprowadzić jeszcze jak najwięcej naiwniaków do programu się brzydzę.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-03-2017 14:47

Nie do końca masz racje, gdyby wprowadzili jakąś mega promocję typu kupujesz pakiet glimpse dostajesz drugi gratis to by mogło oznaczać zbieranie kasy na sam koniec, a tutaj wiekszosci osób po prostu nie stać na wejście na pakiet za 5k$, inni dwa razy sie zastanowia za czym to zrobią. Pakiety miningowe były bardzo mało popularne do tej pory poza tym prowizja z nich dla sponsora z racji długiego czasu trwania bedzie wpadac znacznie rzadziej wiec możliwe ze to oto chodzi. Po świętach tez juz niektórzy głosili upadek programu.
No ale kazdy ma swój rozum, jeśli ktos odzyskał wkład do tej pory nic tak na prawde nie ryzykuje gorzej mają osoby które jeszcze nie odzyskaly wkładu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 16-03-2017 15:06

Mam nadzieje że siejecie nie potrzebną panikę macie jakieś twarde dowody bo domysły to za mało.