Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 15-03-2017 23:05

Ja 4 dni temu reinwestowałem 170$, kolejny pakiet 100$ kończy się za 4 dni. Też wypłacam. Dziś uciułane 22$ zleciłem do wypłaty, ciekawe czy jutro dojdą...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 15-03-2017 23:14

wypłacić wypaca wszystkim ale co dalej będzie z programem kto wie
dał zarobić niektórym bardzo dobry program


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 15-03-2017 23:43

A chciałem odpalić mojego pierwszego glimpsa za 2 tygodnie i taki falstart.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-03-2017 23:46

zobaczymy, jak sie sytuacja rozwinie ten zjazd liderów chyba nadal aktualny w Hanowerze pod koniec marca, mi tam glimpse kończy sie za 14 dni i jak będzie ok to wejdę w serwer A2 lub A3


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 15-03-2017 23:56

mam jeszcze 2 tygodnie na podjęcie decyzji czy zamrozić siano na kwartał, kiedy jest ten zlot czarownic?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 16-03-2017 01:08

Jak mowili tak zrobili ascent od 5tys $...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 16-03-2017 09:01

Dziś webinar o 19:00 +3 GMT. Przydałby się jakiś tłumacz na żywo Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 16-03-2017 09:09

Przelewa ktos moze kase na bitbay? Straszne odsetki sa... myslalem ze bede po te pare $ na bierzaco przelewac ale widze ze nie ma najmniejszego sensu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 16-03-2017 09:53

Czy z miningu też można wypłacać odsetki dziennie czy dopiero na koniec?

Bitbay to giełda, dobry wallet to np Bitgo.com, dobrze zabezpieczony w porównaniu do giełdy.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 16-03-2017 10:22

@up w miningu podobnie jak w glimpse czy ascent można wypłacać odsetki każdego dnia..