Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - lolek95 - 10-03-2017 17:33

@[radoslaw123] mialem tak samo.. wystarczylo zmienic jezyk z EN/PL albo odwrotnie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - radoslaw123 - 10-03-2017 17:42

lolek95 dzięki za pomoc, zadziałało Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 11-03-2017 09:32

Wczoraj po południu zleciłem wypłate i dzisiaj rano już jest Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 12-03-2017 00:22

ucz się ucz jak wszystkie klucze zdobędziesz to woźnym w przyszłości będziesz beka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jokson - 14-03-2017 13:43

Mi się kończy ascent na 400$ jutro i chyba dalej na razie nie wrzucam. Przynajmniej zaczekam do tego spotkania, póki co, to co zarobił mi Skyllex zainwestuję w Nordebank Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-03-2017 14:34

Ja wczoraj zleciłem większą wypłatę i po okolo 22 godzinach doszła. Myslę że do momentu tego spotkania liderskiego nic złego się nie wydarzy ze skyllexem


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - KiviKiviKivi - 14-03-2017 14:51

Czy ktoś się orientuje, ile ten program jeszcze pociągnie?
W ciągu ostatnich 4ch dni przybyło 9000 użytkowników, czyli całe 9%.
Czy jest jakiś "mechanizm" przyrostu ilości użytkowników (wraz z ich depozytami) aby Skyllex pociągnął jeszcze trochę?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 14-03-2017 14:56

(14-03-2017 14:51)KiviKiviKivi napisał(a):  Czy ktoś się orientuje, ile ten program jeszcze pociągnie?
W ciągu ostatnich 4ch dni przybyło 9000 użytkowników, czyli całe 9%.
Czy jest jakiś "mechanizm" przyrostu ilości użytkowników (wraz z ich depozytami) aby Skyllex pociągnął jeszcze trochę?


Tego nikt nie wie ile pociągnie, to że przybywa inwestorów to też nie znaczy , że np jutro admin powie wystarczy i się zwinie... Według mnie postoi jeszcze sporo ale to taka moja opinia Tongue


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-03-2017 15:18

Dopóki przyrost użytkowników jest bardzo duży plus chcą robić spotkania liderskie to znaczy że nie mają się zamiaru zwijać w najbliższym czasie, ale gwarancji nikomu nie dam rzecz jasna.
Co do pytań : "Czy ktoś się orientuje, ile ten program jeszcze pociągnie?" darujcie sobie na prawdę co kilka stron ktoś podobnie piszę - ja już odpowiedziałem jakby ktoś się orientował oprócz może właścicieli to ja bym zastawił mieszkanie i zainwestował w skyllex Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - KiviKiviKivi - 14-03-2017 15:31

(14-03-2017 15:18)rafi213 napisał(a):  Co do pytań : "Czy ktoś się orientuje, ile ten program jeszcze pociągnie?" darujcie sobie na prawdę co kilka stron ktoś podobnie piszę - ja już odpowiedziałem jakby ktoś się orientował oprócz może właścicieli to ja bym zastawił mieszkanie i zainwestował w skyllex Big Grin

Trochę niewłaściwie się wyraziłem, chciałem po prostu wiedzieć, jak duży musi być przyrost ilości nowych użytkowników, żeby program mógł na spokojnie iść dalej.