Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jakubmulkowski - 08-03-2017 21:06

(08-03-2017 18:50)Majkel47 napisał(a):  
(08-03-2017 13:24)jakubmulkowski napisał(a):  Czytając wypowiedzi kilku forumowiczów odnośnie inwestycji akurat w tym temacie i ich przewidywań odnośnie wielkiego upadku i totalnej wyje3ki skyllex zastanawiam się czy rano przed wyjściem z domu też tak rozkminiacie czy was auto nie potrąci albo meteor nie spadnie na Ziemię? Lekka żenada.
Temat super, bomba przygotowany opis i poradnik dla początkujących np.: takich jak ja.
Owacje dla autora.



Zenada? Meteor jest malo prawdopodobny potracenie przez autobus tez sie nie zdarza pare razy w zyciu a kazdy hyip pada po kilku latach :)co to za porownywanie

Chodzi o uogólnienie przez kilku wieszczy z poprzednich kilku/kilkunastu stron.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 09-03-2017 22:31

No i przekroczone 100000 [WINKING FACE]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 09-03-2017 23:24

Statystyki imponujące :

[Obrazek: f3fh1s.jpg]

Ciekawe czy jak kiedyś twierdził CEO Tomas zamknie rejestracje przy około 120 tys czy była to zwykła ściema Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 10-03-2017 09:36

Już wkrutce sie to okaże Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - cichyAK - 10-03-2017 10:47

(09-03-2017 23:24)rafi213 napisał(a):  Statystyki imponujące :

[Obrazek: f3fh1s.jpg]

Ciekawe czy jak kiedyś twierdził CEO Tomas zamknie rejestracje przy około 120 tys czy była to zwykła ściema Big Grin

chyba przyjdzie nam poczekać na zlot liderów w połowie marca, gdzie wiele tematów wyjdzie na jaw Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jokson - 10-03-2017 13:43

Dla mnie te przyrosty nowych użytkowników mogą być bardzo naciągane. Jak z reszta większość ostatnich działań adminów Skyllexa.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 10-03-2017 13:53

Nie wiem jak przyrosty nowych użytkowników ale ludzie w dalszym ciągu ładują tutaj niezłą kasę co obserwuję po naliczeniach z osób poleconych w swojej strukturze.. program jest wypłacalny co oznacza że suma wpłat pomimo długiego czasu trwania programu przewyższa sumę wypłat.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 10-03-2017 14:16

Mam nadzieje, że upadek sumwexa, palm i kawy przyczyni się do przedłużenia żywotności programu Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 10-03-2017 14:29

Faktycznie ostatnio padło trochę programów, myślę że część osób chcąc odrobić straty poszuka czegoś w miarę pewnego dającego stosunkowo wysokie zyski jak Skyllex czy Razzleton co może wpłynąć pozytywnie na żywotność projektu. Sam ostatnio puściłem Glimpse na kolejny cykl bez zastanawiania.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - radoslaw123 - 10-03-2017 17:20

Witam, mam problem z wypłatą,
wyskakuje mi takie okienko, http://prntscr.com/eibkow ,
po przejściu w account settings uzupełniam wszystkie pola jednak przycisk save nie jest dostepny,
cały czas jest szary jak na zdjęciu http://prntscr.com/eibl2t i nie mogę zapisać payment details.
Pisałem kilka e maili do supportu jak i na live chat jednak bez odpowiedzi od kilku dni, może tutaj ktoś wie jak to ogarnąć Wink

Dziękuje