Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - lolek95 - 07-03-2017 10:51

1200$ poszło Big Grin

[Obrazek: p2aOnY4.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 07-03-2017 10:53

Ten pakiet jak juz wielokrotnie było wspomniane nie oferuje zwrotu rzeczywistego 1100% lecz 110% które jest nam wypłacane na zakończenie po 90 dniach, a pozostała kwota jest odkładana na specjalnym saldzie na przyszły zakup nieruchomości oferowanych przez firmę.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 07-03-2017 18:28

edit: spam

@rafi masz rację, swoją ofertę powinienem przedstawić w odpowiednim dziale..


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 07-03-2017 19:07

Przypominam że to nie temat reklamowy ani targowisko, załóż swoj temat w odpowiednim dziale z ofertami.
Sorry panowie ale musiałem tak napisać bo znowu się robi nie potrzebny spam Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 07-03-2017 19:23

Gościu 2 lata na forum, 200 postów i takie tarło odstawia..
Szanujmy się.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 07-03-2017 19:38

ale przykre strasznie takim zachowaniem pokazujecie co niektórzy ze żadnej pomocy nie oferujecie dla początkujących inwestorów tylko refy się liczą


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jakubmulkowski - 08-03-2017 13:24

Czytając wypowiedzi kilku forumowiczów odnośnie inwestycji akurat w tym temacie i ich przewidywań odnośnie wielkiego upadku i totalnej wyje3ki skyllex zastanawiam się czy rano przed wyjściem z domu też tak rozkminiacie czy was auto nie potrąci albo meteor nie spadnie na Ziemię? Lekka żenada.
Temat super, bomba przygotowany opis i poradnik dla początkujących np.: takich jak ja.
Owacje dla autora.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - qwertybsk - 08-03-2017 13:27

kurde czemu nie wiedziałem o tym programie miesiąc temu, tysiaka bym wrzucił a teraz muszę się odkuć żebym mógł się bawić w takie inwestycje smutny


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adolek17 - 08-03-2017 18:38

A ja zobaczyłem, że to działa i wpłaciłem dzisiaj 1000$ Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 08-03-2017 18:50

(08-03-2017 13:24)jakubmulkowski napisał(a):  Czytając wypowiedzi kilku forumowiczów odnośnie inwestycji akurat w tym temacie i ich przewidywań odnośnie wielkiego upadku i totalnej wyje3ki skyllex zastanawiam się czy rano przed wyjściem z domu też tak rozkminiacie czy was auto nie potrąci albo meteor nie spadnie na Ziemię? Lekka żenada.
Temat super, bomba przygotowany opis i poradnik dla początkujących np.: takich jak ja.
Owacje dla autora.



Zenada? Meteor jest malo prawdopodobny potracenie przez autobus tez sie nie zdarza pare razy w zyciu a kazdy hyip pada po kilku latach :)co to za porownywanie