Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - dasdad - 06-03-2017 09:47

Ja wczoraj zleciłem pierwszą wypłatę (03/05/2017 15:33) i status wciąż pokazuje mi new... a kaska na portfel nie dotarła ... ktoś jeszcze ma taki problem ? 20 minut temu napisałem na live chat i jak do tej pory zero odpowiedzi Sad


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MariuszM127 - 06-03-2017 09:53

(06-03-2017 09:47)dasdad napisał(a):  Ja wczoraj zleciłem pierwszą wypłatę (03/05/2017 15:33) i status wciąż pokazuje mi new... a kaska na portfel nie dotarła ... ktoś jeszcze ma taki problem ? 20 minut temu napisałem na live chat i jak do tej pory zero odpowiedzi Sad

Może dlatego, że mają 24 godziny na realizację wypłaty?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - dasdad - 06-03-2017 09:58

Ok, cierpliwie zaczekam do wieczorka. Tak tylko mi przeszło przez myśl że może coś nie tak skoro jak czytam większość po 2-3h od zlecenia miała na koncie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 06-03-2017 10:39

Spotkanie odbędzie się 24-26 marca. Pierwsze dwa dni sa dla liderów, a ostatni 26 dla każdego kto przybędzie.

Adres: Parkstraße 53, 32105 Bad Salzuflen, Deutschland

Pod tym adresem - http://m.maritim.de/hotelfinder/hotel/maritim-hotel-bad-salzuflen.html


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - dasdad - 06-03-2017 11:35

ok, już doszło na portfel. Trochę przeczulony jestem po xabo, bo tam dzięki bogu próbnie wrzuciłem tylko 20$ a zdążyłem wypłacić ok 3$ Tongue Teraz wszedłem w skyllex i mam nadzieję że jeszcze trochę pożyje, jak obstawiacie ile jeszcze ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 06-03-2017 11:41

(06-03-2017 11:35)dasdad napisał(a):  ok, już doszło na portfel. Trochę przeczulony jestem po xabo, bo tam dzięki bogu próbnie wrzuciłem tylko 20$ a zdążyłem wypłacić ok 3$ Teraz wszedłem w skyllex i mam nadzieję że jeszcze trochę pożyje, jak obstawiacie ile jeszcze ?
Prawdopodobnie nie wiadomo : )


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 06-03-2017 13:22

Nie ma co panikować, wypłaty robią manualnie więc trzeba trochę poczekać, raz kilka godzin, innym razem kilkanaście. Ja też jak Rafi zostaje w Skyllex do końca Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Maniano1911 - 06-03-2017 15:49

Skyllex jeszcze pożyje. Okaże się może coś więcej po evencie 26 marca. Jak narazie najlepszy program w jaki zainwestowalem i najważniejsze daje dużo zarobić


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - lukasz18990 - 06-03-2017 16:01

Kolejna wypłata około jednego dnia czekałem, aż pieniądze dotrą do mojego portfelika Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 06-03-2017 17:01

No i doczekaliśmy się języka polskiego na stronie, szybciej niż to zakładano Huh

@dasdad wypłaty zlecone po godzinie 14 są realizowane już następnego dnia , zazwyczaj do godziny 11 naszego czasu są już na portfelach także to normalne w skyllex i nie ma czym się przejmować Smile