Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ciekma - 02-03-2017 09:04

Ja ja bym miał 10 mln $ to bym siedział na Karaibach a nie ryzykowal ich straty Big Grin ale to tylko myślenie mnie czyli plebsu Wink mam nadzieję że nowe plany nie przyczynią się do szybkiego upadku bo sam się przymierzam do niego.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - drought - 02-03-2017 10:10

Osobiście mogę stwierdzić że jeśli faktycznie zajmują się tym co piszą takie zwroty są jak najbardziej możliwe a zarobek admina może być nawet kilkukrotnie wyższy. Niestety jest też druga strona medalu gdzie admin może chcieć zapchać kieszenie i nara. Akurat w tym drugim przypadku było by głupotą zarobić tylko jednorazowo większą sumę, skoro można wyciągnąć trochę mniejsze sumy a na dłuższy okres czasu Smile Nie jestem jasnowidzem ale sądzę że jeszcze chwile program powinien podziałać Smile

Jeśli ktoś będzie miał przetłumaczony webinar to bardzo prosił bym o zamieszczenie go tutaj Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 02-03-2017 15:26

Ja podjąłem decyzje że zostaje do końca w skyllex ,dzisiaj kolejny serwer A2 odpaliłem Smile

[Obrazek: n98bq.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 02-03-2017 20:07

Dlaczego w pakiecie Ascend widnieje napis: On Time? Nie powinno być 1,67% daily? [Obrazek: skyljpg_aspewhp.jpg]
Na glimpsie jest 2.2% daily jak było. Czy to znaczy ze Ascend nie nalicza już codziennie?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michal246 - 02-03-2017 20:14

(02-03-2017 20:07)fresholl napisał(a):  Dlaczego w pakiecie Ascend widnieje napis: On Time? Nie powinno być 1,67% daily? [Obrazek: skyljpg_aspewhp.jpg]
Na glimpsie jest 2.2% daily jak było. Czy to znaczy ze Ascend nie nalicza już codziennie?
Ascent naliczany jest codziennie jednak pierwsze 10 dni masz naliczenia co godzinę, kolejne 10 dni masz co 12h a ostatnie 10 dni co 24h. Kazdy z 3 etapów naliczania ma inny % Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Grzmociarz - 02-03-2017 20:38

Ale ta oferta z ropą to trochę nierealnie wygląda. Jakby mieli się zwinąć, gdy będzie więcej osób, którzy w to zainwestują :f


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 02-03-2017 20:46

jesli teraz weszla ropa po 160-190dni za 1300-2600%. To obstawiam ze za jakies 150 dni sie zawina Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - autoshot38 - 02-03-2017 21:40

Też tak sądzę Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 02-03-2017 21:45

No ja obstawiam właśnie że w czerwcu się zawiną i nie przedłużą tej licencji to będzie niby powód, no ale na dobrą sprawę możemy sobie gdybać.
Najlepiej zarabiać póki płaci Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 02-03-2017 22:48

No chyba ze pozniej bedzie inwestycja w wynalezienie choroby na raka, klonowanie i sztuczna inteligencje za 1milion i zwrot 4000% Big Grin ci co zarobili na ropie wsadza jeszcze wiecej Big Grin