Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 25-02-2017 22:52

Będzie bardzo miło z ich strony jak jeszcze długo pociągną Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 26-02-2017 16:23

Jest już 80.016 uczestników Rolleyes


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Grzmociarz - 26-02-2017 16:31

Po przeczytaniu całego tego tematu i poszperaniu w internecie na temat Skyllex postanowiłem zainwestować. To co piszecie jest prawdą, po 15 godzinach wypłacili ładnie malutki profit, który dostałem. Teraz tylko czekać na zwrot depozytu i zastanowię się czy nie wrzucić więcej Big Grin . Myślę, że jeśli po konferencji, która będzie pod koniec marca nadal to będzie działać to do czerwca spokojnie ustoi.

Pękło 80 000 zarejestrowanych. Aktualnie jest 80029 więc wiadomo kiedy i czy w ogóle zamkną rejestrację? Początkowo miało być 80 000.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rotkiw19 - 26-02-2017 17:05

@Grzmociarz rownież postanowiłem zaryzykowac i dzisiaj ruszył pierwszy ascent Wink Zobaczymy jak to sie dalej potoczy.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 26-02-2017 19:48

Program wyplacalny wciaz. Dzis 2.5k $ wyplacilem. Potrzebowalem srodki przeniesc na inny program, za tyydzien dwa znow przynajmniej 2k wkladam Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 26-02-2017 23:00

Ja też dziś walnąłem 1k$ i niech jeszcze lata tam w skyllexie Smile i powoli już w kilku programach kasa będzie więc oby płaciły nam jak najdłużej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 26-02-2017 23:26

Życzę powodzenia, niech lata jeszcze długo Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 27-02-2017 04:43

Panowie a jak jest z poleconymi? Trzeba jakis dany wklad wlozyc zeby moc zarabiac na poleconych? Bo widze ze tam jakas ranga silver jest potrzebna


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 27-02-2017 06:25

Nie, nic nie musisz włożyć aby otrzymywać prowizje od poleconych.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 27-02-2017 18:13

Cytat:Dear partners of the company Skyllex!

01.03.2017 there will be a webinar with the head of the company, time of event 19:00 GMT+3. Link to the room will be for 1 hour before the webinar. Regards Skyllex Company Administration.

W skrócie - środa, 19:00 - webinar z szefem Skyllexa. Jestem bardzo ciekaw tej konferencji!
Link do webinara znajdziemy w wiadomościach do partnerów około godziny 18 w środę!