Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-02-2017 17:47

Nie, bo żeby zarabiać on musi cały czas utrzymywać te depozyty Tongue


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - holidays - 23-02-2017 17:54

Jasne, ale w przypadku tego depozytu, zysk tego usera wyjdzie około 1,25mln $ / msc. Więc jakby się rozmyślił i po tym miesiącu wycofał te ogromną kwotę to już admin traci całą jego kase. Ivan - the przodownik Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 23-02-2017 17:57

(23-02-2017 17:47)rafi213 napisał(a):  Nie, bo żeby zarabiać on musi cały czas utrzymywać te depozyty Tongue
I otrzymywać miesięczne naliczenia większe niż w niektórych programach łączne roczne wypłaty Smile Ale przy takim depozycie to już na pewno nie wchodził w ciemno, więc może być to i dobra przesłanka, faktem jest że ludzie tam powkładali ogromne pieniądze, póki karuzela się kręci można się bawić Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 23-02-2017 18:10

Moim zdaniem takiego depozytu nie ma, to prędzej zagranie ze strony właścicieli programu.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-02-2017 18:12

Może być tak że właśnie te grube ryby utrzymują przy zyciu ten program ale mogą to też być fake statystyki


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 23-02-2017 18:55

Myślę, że to fake statystyka, albo sam właściciel tyle wpłacił Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 23-02-2017 21:11

Jakich portfeli używacie do skyllexa w UK i czy ma opcje wypłaty na normalne konto?
Ja na coinbase próbuje od 2 tyg zweryfikować konto bankowe żeby móc przelewać pieniądze "po ludzku" i tylko kosztowało mnie 10f za przelew międzynarodowy. Info mam że zweryfikuja w ciągu 1-2dni i tak jest od tego czasu przez tyle dni dupna dupka, nawet support olewa sprawę.


i jeśli mogę tak troszke offtopic'owo...
czy są reflinki do blockchain? czy block się w to nie bawi.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-02-2017 22:55

Reflinki do blockchaina facepalm ktoś tu musi się chyba trochę doszkolić , polecam wujka Google.

Co do wpłat bitcoinem z UK to ma to obcykane jeden gosciu na grupie skyllexa na FB.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - classytag - 24-02-2017 07:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W marcu mam zamiar dołączyć do Skyllex, mam mały plan na sam początek. Mam jednak małą wątpliwość, dostałam kilka wiadomości od użytkowników, że program wkrótce tj. za parę miesięcy upadnie... stąd moje pytanie. Jest tutaj wiele ekspertów. Czy jest to możliwe? Trochę mi się nie chce w to wierzyć. Ostatnio do programu dołączyło kilka nowych inwestorów i wydaje mi się, że to przemawia za tym, że program się rozwija a nie dąży do upadłości.Może zapytam jeszcze inaczej. Czy w tym roku warto jeszcze inwestować? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wiele sukcesów Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 24-02-2017 08:54

(23-02-2017 22:55)rafi213 napisał(a):  Reflinki do blockchaina facepalm ktoś tu musi się chyba trochę doszkolić , polecam wujka Google.

ej z tym facepalmem to jesteś niegrzeczny. poprostu pytam czy jest tam coś w profilu takiego jak link polecający blockchain. na coinbase mogę polecac własnym linkiem więc poprostu zapytałam czy jak używam portfela blockchain czy też mogę go w ten sposób polecić. chryste panie