Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 22-02-2017 21:18

a kto każe operować bitcoin pm i payeer nie płacisz btc


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 22-02-2017 22:04

AdvCash ida wplaty instant, pozniej jak Ci kurs spadnie mozesz na inny portfel kase przeslac. Na AdvCash mozesz sobie karte wyrobic w euro badz usd. Wyplaty ze skyllex po ok 12-16h laduja mi na koncie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - snajper77 - 22-02-2017 23:01

Jak dlugo szly wam wplaty z bitbay do skyllex?
Minelo okolo 3h od przelewu i nadal oczekuje.
Moze cos zle zrobilem?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 22-02-2017 23:02

(22-02-2017 20:34)skint napisał(a):  Polecam Ci portfel BitBay


Pamiętajcie, że BitBay to giełda, a nie portfel i nie wiem skąd tyle osób ciągle pisze o tym jako o portfelu. To raz. Dwa - nigdy nie trzymajcie BTC ani walut FIAT na giełdach, bo to najczęstsze miejsca ataków i wielkich wyjebek. Po co więc ryzykować? Używajcie giełd tylko do wymiany BTC/krypto na waluty FIAT i na odwrót, ale nie trzymajcie tam środków! Broń boże Smile

A portfel wybierzcie sobie taki, który ma chociażby funkcję zmiany ręcznie prowizji za przelew, bo inaczej to dupa, a nie portfel Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 22-02-2017 23:26

Zgadzam się z przedmówca w całości, giełda to słuzy tylko do kupna sprzedaży btc , no można ewentualnie zrobić od razu po kupnie na giełdzie przelew do skyllexa aby było szybciej ale absolutnie nie trzymajcie tam bitcoinów swoich. W październiku zniknęła najstarsza polska giełda Bitcureks i do tej pory szukają winnych a właściciele próbują sie wybielić :
http://www.spidersweb.pl/2016/10/bitcurex-kradziez.html


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 22-02-2017 23:29

tak BitBay to giełda złe określiłem Kajetan jaki portfel polecasz ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Pallado - 22-02-2017 23:44

Tak sie podepnę. Słyszałem, że na blockchain co jakiś czas ( jaki?) zmienia się adres portfela. Jak to wtedy jest z hyipami, trzeba ręcznie zmieniać przy wypłacaniu naliczeń czy jak?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - StoneMan - 22-02-2017 23:53

Pallado to bardzo źle słyszałeś Smile mi nigdy nie zmienił sie adres od kilku lat , a mam ich 8 Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michal246 - 22-02-2017 23:53

(22-02-2017 23:44)Pallado napisał(a):  Tak sie podepnę. Słyszałem, że na blockchain co jakiś czas ( jaki?) zmienia się adres portfela. Jak to wtedy jest z hyipami, trzeba ręcznie zmieniać przy wypłacaniu naliczeń czy jak?
Stare adresy są cały czas ważne i działają


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 23-02-2017 00:05

(22-02-2017 23:44)Pallado napisał(a):  Tak sie podepnę. Słyszałem, że na blockchain co jakiś czas ( jaki?) zmienia się adres portfela. Jak to wtedy jest z hyipami, trzeba ręcznie zmieniać przy wypłacaniu naliczeń czy jak?

Klucz portfela masz staly, po kazdej dokonanej wplacie na Twoj portfel, automatycznie generuje Ci nowy adres portfela. Nie zmienia to faktu ze na poprzednio wygenerowane adresy dalej mozesz otrzymywac wplaty. Chodzi tylko o utrzymanie prywatnosci skad srodki, do kogo itp itd.