Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 21-02-2017 10:52

Wszystkie wypłaty które zlecałem do wczoraj dochodziły raz dwa na mój portfel BTC. Wczorajsza wypłata została anulowana. Zleciłem ją na nowo, zobaczymy co to będzie.

SCREEN:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 21-02-2017 11:13

(21-02-2017 10:52)sirkawon napisał(a):  Wszystkie wypłaty które zlecałem do wczoraj dochodziły raz dwa na mój portfel BTC. Wczorajsza wypłata została anulowana. Zleciłem ją na nowo, zobaczymy co to będzie.


No dobra, a dlaczego? Ja to pierwsze co bym zrobił, to napisałbym do supportu i zapytał dlaczego tak się stało.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 21-02-2017 11:22

(21-02-2017 11:13)espo napisał(a):  
(21-02-2017 10:52)sirkawon napisał(a):  Wszystkie wypłaty które zlecałem do wczoraj dochodziły raz dwa na mój portfel BTC. Wczorajsza wypłata została anulowana. Zleciłem ją na nowo, zobaczymy co to będzie.


No dobra, a dlaczego? Ja to pierwsze co bym zrobił, to napisałbym do supportu i zapytał dlaczego tak się stało.

Jakbym wiedział dlaczego to bym to napisał facepalm
Kontakt z supportem niestety nie pomógł, bo nie otrzymuje odpowiedzi mimo że mam potwierdzenie odczytu wiadomości. I nie myśl że przyleciałem wypłakać się na forum o 81$, tylko takie rzeczy w HYIPach źle wróżą i warto informować innych że coś innego się stało, chociaż poprzednie wypłaty od dawien dawna szły poprawnie.

Zauważyłem że wiele osób w tym temacie nagle dostaje jakiegoś dziwnego ataku gdy ktoś trochę negatywnie wpłynie na opinie skyllexa. Ludzie, nie srajcie już o tych poleconych, działajmy razem, coś nie tak się dzieje to informujmy innych żeby ktoś kasy nie wtopił. Mam nadzieję że to jakiś błąd po ich stronie i wszystko zostanie rozwiązane jak najszybciej. Czekam kolejne 24h na wypłatę. Jak zostanie wykonana to oczywiście poinformuję.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 21-02-2017 12:03

(21-02-2017 11:22)sirkawon napisał(a):  
(21-02-2017 11:13)espo napisał(a):  
(21-02-2017 10:52)sirkawon napisał(a):  Wszystkie wypłaty które zlecałem do wczoraj dochodziły raz dwa na mój portfel BTC. Wczorajsza wypłata została anulowana. Zleciłem ją na nowo, zobaczymy co to będzie.


No dobra, a dlaczego? Ja to pierwsze co bym zrobił, to napisałbym do supportu i zapytał dlaczego tak się stało.

Jakbym wiedział dlaczego to bym to napisał facepalm
Kontakt z supportem niestety nie pomógł, bo nie otrzymuje odpowiedzi mimo że mam potwierdzenie odczytu wiadomości. I nie myśl że przyleciałem wypłakać się na forum o 81$, tylko takie rzeczy w HYIPach źle wróżą i warto informować innych że coś innego się stało, chociaż poprzednie wypłaty od dawien dawna szły poprawnie.

Zauważyłem że wiele osób w tym temacie nagle dostaje jakiegoś dziwnego ataku gdy ktoś trochę negatywnie wpłynie na opinie skyllexa. Ludzie, nie srajcie już o tych poleconych, działajmy razem, coś nie tak się dzieje to informujmy innych żeby ktoś kasy nie wtopił. Mam nadzieję że to jakiś błąd po ich stronie i wszystko zostanie rozwiązane jak najszybciej. Czekam kolejne 24h na wypłatę. Jak zostanie wykonana to oczywiście poinformuję.

No jasne mordo, ja to rozumiem - nie jestem taki, żeby myśleć że się przyszedłeś wypłakać. TO JEST FORUM, tutaj mamy pisać o wszystkim i wspólnie działać, tak jak napisałeś Smile

Ale piszę, bo właśnie doszła do mnie zlecona wczoraj mała wypłata ze Skyllexa
[Obrazek: plhxQcU.png]

Także wydaje się, że narazie wszystko śmiga Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 21-02-2017 12:06

Ja kolo 13-14 powinienem miec wyplate na advcash, jak co dam znac Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - b100roz - 21-02-2017 12:07

(21-02-2017 12:03)espo napisał(a):  
(21-02-2017 11:22)sirkawon napisał(a):  
(21-02-2017 11:13)espo napisał(a):  
(21-02-2017 10:52)sirkawon napisał(a):  Wszystkie wypłaty które zlecałem do wczoraj dochodziły raz dwa na mój portfel BTC. Wczorajsza wypłata została anulowana. Zleciłem ją na nowo, zobaczymy co to będzie.


No dobra, a dlaczego? Ja to pierwsze co bym zrobił, to napisałbym do supportu i zapytał dlaczego tak się stało.

Jakbym wiedział dlaczego to bym to napisał facepalm
Kontakt z supportem niestety nie pomógł, bo nie otrzymuje odpowiedzi mimo że mam potwierdzenie odczytu wiadomości. I nie myśl że przyleciałem wypłakać się na forum o 81$, tylko takie rzeczy w HYIPach źle wróżą i warto informować innych że coś innego się stało, chociaż poprzednie wypłaty od dawien dawna szły poprawnie.

Zauważyłem że wiele osób w tym temacie nagle dostaje jakiegoś dziwnego ataku gdy ktoś trochę negatywnie wpłynie na opinie skyllexa. Ludzie, nie srajcie już o tych poleconych, działajmy razem, coś nie tak się dzieje to informujmy innych żeby ktoś kasy nie wtopił. Mam nadzieję że to jakiś błąd po ich stronie i wszystko zostanie rozwiązane jak najszybciej. Czekam kolejne 24h na wypłatę. Jak zostanie wykonana to oczywiście poinformuję.

No jasne mordo, ja to rozumiem - nie jestem taki, żeby myśleć że się przyszedłeś wypłakać. TO JEST FORUM, tutaj mamy pisać o wszystkim i wspólnie działać, tak jak napisałeś Smile

Ale piszę, bo właśnie doszła do mnie zlecona wczoraj mała wypłata ze Skyllexa
[Obrazek: plhxQcU.png]

Także wydaje się, że narazie wszystko śmiga Smile

a pokaz date wyjścia


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 21-02-2017 12:07

No i git Huh
Jak tylko moja dojdzie to poinformuję, póki co cisza, tak samo z supportem, na czasie się podłączają do mnie i wychodzą Undecided


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 21-02-2017 12:09

(21-02-2017 12:07)b100roz napisał(a):  a pokaz date wyjścia


Withdrawal
02/20/2017 14:45
Completed
$ 41.80
transaction amount


Nie chce mi się znów screena wrzucać, a nie wrzuciłem całego, bo myślałem że się forum rozciągnie, bo grafika dość długa.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - b100roz - 21-02-2017 12:11

(21-02-2017 12:09)espo napisał(a):  
(21-02-2017 12:07)b100roz napisał(a):  a pokaz date wyjścia


Withdrawal
02/20/2017 14:45
Completed
$ 41.80
transaction amount


Nie chce mi się znów screena wrzucać, a nie wrzuciłem całego, bo myślałem że się forum rozciągnie, bo grafika dość długa.

własnie problem jest z tymi po 15


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 21-02-2017 12:14

Ja wczoraj ok. 23 zleciłem wypłatę ponad 40 $ na PM i dzisaj ok. godz. 10 już była na portfelu ... Wydaje mi się ,że twój przypadek ,to był błąd kogoś zatwierdzającego wypłaty...