Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 22-11-2016 15:40

@sulliwan93

Odezwij się na pw Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-11-2016 15:39

Statystyki na dzisiaj:

[Obrazek: 2e1ek3b.jpg]

Ostatnio zaobserwować można duży przyrost użytkowników, szczególnie właśnie z Polski,
Ceo Tomas zapytany oto ile może mieć firma max inwestorów aby zachowała płynność finansową odpowiedział że do 100 tys osób nic złego nie powinno się dziać.
Jakby na to nie patrzeć - to póki co wszystko jest na plus: kontakt z supportem, z CEO, księgowanie wpłat i wypłat bezproblemowe Smile
Ryzyko możemy zmniejszać poprzez codzienne wypłaty bez prowizji.
Kto się czuję na siłach niech dołącza Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 24-11-2016 13:58

małe sprostowanie odnośnie inwestycji w nieruchomości w tym programie:

Wybór pakietu Gold Flow: przykładowo wpłacamy 250$, po upływie 90 dni depozyt wypracowuje nam 2750$ z czego 90% zostaje zamrożone- odkładane na zakup nieruchomości której po uzbieraniu odpowiedniej sumy stajemy się właścicielami. Pozostałe 10% możemy ponownie przeznaczyć na zakup danego pakietu bądź wypłacić na konto.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 24-11-2016 14:21

@xxamaranthxx pisałem o tym już na początku z tą różnicą że miał być tylko możliwy zwrot wkładu na konto, a jak się okazuje i masz rację jeszcze dodatkowe 10% więcej dostajemy no a reszta na nieruchomości.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 25-11-2016 11:25

Poruszając temat nieruchomości, już ktoś pisał, że inwestuje w Gold Flow i jest w połowie także myślę, że za niedługo się okaże co i jak Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - 1nw35t0r - 26-11-2016 00:01

Skyllex się już zawinął?

Server Error: 404 (Not Found)

Edyta: Już działa.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 26-11-2016 00:37

Wszystko działa, musiał być jakiś chwilowy błąd.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 26-11-2016 01:15

(26-11-2016 00:01)1nw35t0r napisał(a):  Skyllex się już zawinął?

Server Error: 404 (Not Found)

Edyta: Już działa.

Zauważyłem że ten błąd występuje jak się prawidłowo nie wyloguje, wtedy trzeba otworzyć w nowym oknie stronę Skyllex z powrotem


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 27-11-2016 20:54

Przed wejściem do programu wysokiego ryzyka dokładnie sprawdzam wszystkie informację w końcu ryzykuję utratę własnych pieniędzy, podobnie w tym przypadku zrobiłem małe rozeznanie- być może rozwieję wątpliwości osób które wachają się czy wejść do programu:

W dużym skrócie Skyllex to instrumenty inwestycji giełdowych i akcyjnych, bliźniaczy program Merchant Shares (inwestycje, obrót towarami i forex) działa już dwa lata i nadal wypłaca- program osiągnął określoną liczbę inwestorów i zamknął częściowo rejestrację, zatem nie nosi znamion piramidalnych. Podobnie po przekroczeniu limitu 80 000 inwestorów rejestracja w Skyllex również ulegnie zamknięciu, program będzie umożliwiał inwestycje i zarobki do czasu kiedy limit inwestorów będzię mógł zostać zwiększony. Na chwilę obecną jest to jeden z tych programów, który nalicza największe zyski, wypłaca szybko i bezproblemowo- zainwestowany depozyt zwraca się już po dwóch miesiącach, dalej zarabiając już na czysto bez żadnego ryzyka. Firma rozwija się w dobrym kierunku- wszystkie założenia na 2016 rok zostały osiągnięte. Jak już wcześniej wspomniano w tym temacie jest to spółka majątkowa posiadająca licencję Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji oraz warunki użytkowania i zasady inwestowania są regulowane przez jurysdykcję stanu Nowa Południowa Walia (do której należy Sydney). Depozyty inwestorów podlegają ubezpieczeniu zapewnianemu przez QBE Australia (QBE potwierdziło tę informację). Zdaniem profesjonalnych traderów wykazane w Skyllex stopy zysku są jak najbardziej osiągalne.


Posiadam bezpośredni kontakt z liderami Skyllex w Polsce, aktualnie tworzymy liczącą ponad 1000 osób społeczność, mając dostęp do najnowszych i najciekawszych informacji potwierdzających legalność i wypłacalność firmy. Mogę udzielić szczegółowych informacji dotyczących planów Skyllex na rok 2017. Zainteresowane osoby proszę o kontakt- po rejestracji z linku partnerskiego zapewniam pełne wsparcie.



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 28-11-2016 00:04

(27-11-2016 20:54)xxamaranthxx napisał(a):  Podobnie po przekroczeniu limitu 80 000 inwestorów rejestracja w Skyllex również ulegnie zamknięciu, program będzie umożliwiał inwestycje i zarobki do czasu kiedy limit inwestorów będzię mógł zostać zwiększony.

Ja słyszałem że chcą dobić do 100 tys inwestorów, tyle spokojnie będą mogli obsługiwać.