Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Haalos - 14-02-2017 08:53

Tak dokładnie a rozumiem dzięki


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jajoz - 14-02-2017 10:15

Moim zdaniem ten interes będzie się troche trzymać. Warto korzystać Smile

zapraszam na priv wszystkie zainteresowane osoby które chciałby dołączyć


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 14-02-2017 13:11

(11-02-2017 12:01)RafaelInwestor napisał(a):  Zawsze trzeba pamientac by nie wierzyc w to co pisza, nie spotkalem programu ktory chodzi dozywytonio no i zawsze wkoncu gdzies ktos traci.

Mimo to Skylex dal zarobic i mi, acz kolwiek dosc pozno dolaczylem.
Wracam do tematu
Na stronie głównej na samym dole jest opcja Client registration
Czyli wychodzi na to ze jednak można kogoś zarejestrować ?

Korzystał ktoś z tej opcji ?


Jeszcze jedno pytanie

Skyllex placi 7% od złożonego depozytu z refa ?
Czyli jak ktoś wejdzie w glimpse za 1000 to ja dostane 70 dolarow ?
Tak to działa ? Pytam żeby nie odwalic jakiejś kaszanki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-02-2017 13:17

(14-02-2017 04:25)MateuszJK napisał(a):  1. Nie uważacie że gdyby to było oszustwo (HYIP) to nie ograniczaliby sie do 100k?
2. Jaka jest szansa że ta firma ubezpieczeniowa wypłaci mi moje zainwestowane pieniądze, czy moze nie jest to do określenia ?
3. cały czas widzimy 1000$ jakies screeny z np 20k ?

A teraz ta ciemna strona

4. Strona to idealny przykład HYIP
5. Trafiłem na artykuł gdzie piszą ze nie ma żadnego certyfikatu i ubezpieczenia. W końcu sprawdził to ktoś dokładnie? Bo ten certyfikat to w paincie zrobie z data na 2018 rok. http://wolny-finansowo.pl i

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AmHznZV9ui-cJ%3Awww.theaustralian.com.au%2Fbusiness%2Ffinancial-services%2Fqbe-warns-on-dodgy-skyllex-targeting-eastern-europeans%2Fnews-story%2F4863a14830fb59df60b1ce32e7c21a85%20&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

6. W bliźniaczym temacie pisze o 115 dniach programu a post był pisany (10-08-2016 15:27) aktualnie 564.
449 dni w w 7 miesiecy? na stronie mogą napisać nawet 1500 dni tylko czy to bład użytkownika czy dodali Sobie pare setek dni ? Gdzies zapisana jest data powstania strony?
7. Jest tu osoba kontaktująca sie z tym głównym gościem od skyllex. Mamy 2 opcje prosi ona go o oficjalne dokumenty z ubezpieczenia, certyfikat itd. a jeżeli jakimś cudem nie bedzie mógł ich wysłać to może jakieś prywatne info dla naszego ścisłego grona kiedy startuje z bajlando z naszymi pieniędzmi.

Na większość pytań masz już odpowiedzi w tym temacie, a uzupełniając:
a) co do ograniczenia tylko do 100 tys użytkowników - to tylko słowa CEO Tomasa i zawsze może je przecież zmienić , nie mamy tego na piśmie Smile
b) firma faktyczną działalność w marketingu sieciowym rozpoczęła w czerwcu 2016 roku chociaż założona została rok wcześniej. Niektóre hyipy tak robią i określa się to mianem "obudzony sleeper" - swoją drogą niezłe rozwiązanie bo potem zauważyłem że takie sleepery cieszą sie bardzo dużą popularnością , nie tylko skylllex i płacą bardzo długo, na naszym forum mamy przykłady nawet.
c) to że firma jest legalnie zarejestrowana nie oznacza że w 100% zarabiają na tym o czym piszą że zarabiają ale to zupełnie inna kwestia,
Na stronie każdy może także zobaczyć skan certyfikatu legalności :
https://zapodaj.net/1c89c082fd701.jpg.html

Jest też przycisk "check" w back office który przenosi nas wprost na stronę australijskiej giełdy i tam możemy sprawdzić łatwo firmę skyllex to stronka giełdy:
https://connectonline.asic.gov.au/RegistrySearch/faces/landing/panelSearch.jspx?searchText=SKYLLEX+PTY+LTD&searchType=OrgAndBusNm&_adf.ctrl-state=7prjjumnm_39
więc to nie może być ściema - proszę zobaczyć na odnośnik.
d) siedziby firmy w Australii nikt nie widział a przynajmniej to tego nie dotarłem - prawdopodobnie może to być tzw, wirtualne biuro , na takie biuro można i w Warszawie zarejestrować firmę, wtedy mamy do dyspozycji kawałek przestrzeni w jakimś biurowcu na 3-4 godziny w tygodniu Smile
Są zdjecia i filmy z siedziby firmy w San Petersburgu i Moskwie:
https://skyllex.com/representatives
e) na firmę ubezpieczeniową bym nie liczył bo tak jak piszesz nikt tego jednoznacznie nie potwierdził

Na resztę twoich pytań odpowiedzi znajdziesz w innych postach w tym temacie, a dowody na inwestycje powyżej 10 k $ w skyllex można z łatwością wyszukać na You Tube. np. tutaj wypłacone 22500$ -
https://www.youtube.com/watch?v=Z8_arRydrkw
Jeszcze co do tego - że ktoś z firmy , właściciel itd. powie nam kiedy zamierzają zwinąć manatki - chyba sobie żartujesz nigdy tego nie zrobił żaden hyip i raczej też nie zrobi w przyszłości byłoby to samobójstwo dla nich Smile

(14-02-2017 13:11)opeael2 napisał(a):  Jeszcze jedno pytanie

Skyllex placi 7% od złożonego depozytu z refa ?
Czyli jak ktoś wejdzie w glimpse za 1000 to ja dostane 70 dolarow ?
Tak to działa ? Pytam żeby nie odwalic jakiejś kaszanki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tak, tak to działa dostajesz 7% od depozytu swojego poleconego lub 9% wtedy kiedy twój polecony wejdzie na jeden z pakietów minigowych.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Rashex - 14-02-2017 16:57

Dalej tak długo trwają wpłaty/wypłaty czy wróciło do normy?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-02-2017 17:04

wpłaty to zależą od twojego procesora, a wypłaty dochodza od 1 godz do 24 godzin i przestrzegaja tego terminu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Haalos - 14-02-2017 19:00

Program będzie działał póki co do 2025 roku.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 14-02-2017 19:03

(14-02-2017 19:00)Haalos napisał(a):  Program będzie działał póki co do 2025 roku.

Dla mnie byłoby dobrze jakby działał do stycznia 2019 roku Smile Co miesiąc wypłaty po 600$ a reszta reinwest i na grudzień 2018 na koncie bym miał już trochę ponad 1 000 000 $ Big Grin

Nadzieja umiera ostatnia, ale Skyllex by stworzyć mógł kilka tysięcy milionerów Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Haalos - 14-02-2017 19:09

Wes ktoś napisz tam na suporcie online kiedy wprowadza wydobycie ropy naftowej.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 14-02-2017 19:57

(14-02-2017 19:00)Haalos napisał(a):  Program będzie działał póki co do 2025 roku.

No proszę, nawet mamy na forum wróżbite Macieja.
Miło mi beka