Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 11-02-2017 05:32

Mam pytanie
Czy jak założę konto na narzeczona ale z innego IP oczywiście to czy mogę podać swój procesor na jej koncie czy bezpieczniej założyć nowy portfel ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 11-02-2017 06:45

(11-02-2017 05:32)opeael2 napisał(a):  Mam pytanie
Czy jak założę konto na narzeczona ale z innego IP oczywiście to czy mogę podać swój procesor na jej koncie czy bezpieczniej założyć nowy portfel ?

Koniecznie nowy portfel, pod żadnym pozorem nie wyplacaj na ten sam.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 11-02-2017 10:12

(11-02-2017 06:45)steel123 napisał(a):  
(11-02-2017 05:32)opeael2 napisał(a):  Mam pytanie
Czy jak założę konto na narzeczona ale z innego IP oczywiście to czy mogę podać swój procesor na jej koncie czy bezpieczniej założyć nowy portfel ?

Koniecznie nowy portfel, pod żadnym pozorem nie wyplacaj na ten sam.

Możesz mieć ten sam portfel. Nawet w regulaminie jest to napisane że nie ma ograniczeń co do kont założonych z jednego IP.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - RafaelInwestor - 11-02-2017 12:01

Zawsze trzeba pamientac by nie wierzyc w to co pisza, nie spotkalem programu ktory chodzi dozywytonio no i zawsze wkoncu gdzies ktos traci.

Mimo to Skylex dal zarobic i mi, acz kolwiek dosc pozno dolaczylem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 11-02-2017 12:33

Dopuszczalne jest drugie konto z tego samego IP ale co do tego samego portfela to bym nie ryzykowal, z czasem zasady mogą sie zmienic i ban gotowy


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 11-02-2017 13:58

Ok mam małego netbooka z aero2 to ogarnę nowe konto plus portfel.
Nie wydaje mi się żeby dali zarobić dwa razy na to samo ip hehe

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - EdyhNeb - 11-02-2017 14:28

(11-02-2017 13:58)opeael2 napisał(a):  Ok mam małego netbooka z aero2 to ogarnę nowe konto plus portfel.
Nie wydaje mi się żeby dali zarobić dwa razy na to samo ip hehe

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


W regulaminie jest potwierdzone, że na jednym IP może być wiele kont, lecz z portfelem bym nie ryzykował.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - opeael2 - 11-02-2017 14:58

A czy ja musze mieć jakiś aktywny depozyt żeby czerpać procent z ref ??

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Haalos - 11-02-2017 15:06

W blokchain zmienia się adres portfela co chwila jak coś przyjdzie to też uznali by to za zmienianie portfeli


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 11-02-2017 15:12

(11-02-2017 14:58)opeael2 napisał(a):  A czy ja musze mieć jakiś aktywny depozyt żeby czerpać procent z ref ??

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Nie musisz mieć aktywnego depozytu, by otrzymywać prowizje partnerskie. Smile