Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - blaszka611 - 08-02-2017 18:45

Po weekendzie testowo za 10$ wejdę i sprawdzę,wygląda ciekawie Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 08-02-2017 19:34

Juz to wcześniej pisalem, 10$ to slaba opcja zarabiamy tylko 1% przez 30 dni czyli 30% na czysto, a jesli dysponował bys chociaz wkładem 50$ wtedy masz 1,67% przez 30 dni czyli 50% na czysto na pakiecie ascent.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Haalos - 08-02-2017 20:20

No tak co to jest 10$ hehe od 1000 trzeba zaczynaćWink ja wpycham do bólu aż zacznę 30 koła na miesiąc zarabiaćWink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 08-02-2017 20:24

Jak ktoś ma to dobrze wejść z taką inwestycją Wink a jak ktoś nie ma to lepiej jak pisze Rafi213 - 50$ da jakieś efekty


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 08-02-2017 21:21

Kilka swiezych informacji od Alexandra , przetłumaczyłem :

Dobry wieczór, drodzy inwestorzy i partnerzy!
Nazywam się Aleksander Zorin, jestem inwestorem firmy Skyllex, a ostatnio mówcą tej firmy. Dziś chcę się podzielić z wami wiadomościami z firmy oraz planami rozwoju naszej firmy na rok 2017 o których Thomas wspomniał w ostatniej
swojej wypowiedzi. Chcę powiedzieć na wstępie co zostało rozpoczęte w tym roku. Od początku roku pracowaliśmy aby utworzyć fundację na rzecz rozwoju spółki w 2017 roku . Skyllex Company nieustannie monitoruje inwestycje na rynku i rozwija się w tym kierunku. Skyllex zawsze idzie trzyma z duchem czasu, od samego początku pracy naszej firmy, obserwowaliście ten rozwój i wzrost, a to dopiero początek. Widzieliście, że nieustannie dodajemy nowe rodzaje zarobków i dążymy do poprawy funkcjonowania Skyllex'a, staramy robić wszystko w tym kierunku, więc możesz pracować z nami w
najbardziej wygodny sposób i dostać wszystko, co tylko jest dostępne w naszej firmie, i dokonać samodzielnego wyboru w jaki sposób chcesz zarabiać Mamy też w planach rozszerzyć aktualnie istniejący certyfikat w roku 2017. Rozwieje to Twoje wątpliwości a także ludzi którzy mówią o nielegalnej pracy naszej firmy. Nowy certyfikat zacznie pracować 1 czerwca 2017 r. oraz aktualny certyfikat jest ważny i będzie aktywny do 1 czerwca. Przedstawicieli firmy będą musieli zastosować certyfikat po 25 maja w biurze firmy.
Pierwszą rzeczą, którą mamy zaplanowaną na ten rok jest uruchomienie wydobycia ropy naftowej, kończymy papierkową robotę, i wkrótce rozpoczniemy działać. Mamy już wynajęty sprzęt i aktualnie go testujemy w jaki sposób praca będzie wyglądać. Mamy zamiar połączyć dwa nowe plany. Na 160 dni i 190 dni plany również z dziennym naliczeniem. Nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki % zysku będą generowały pakiety, ponieważ sprzęt jest w fazie testów, a także obliczamy ile ropy naftowej możemy produkować średnio w tygodniu. Być może te plany będą dostępne tylko dla partnerów, którzy osiągnęli "Diamond" status, minimalna kwota w przypadku nowych planów będzie oscylować w granicach 50 tysięcy i 100 tysięcy dolarów. Jak tylko będziemy mieć pełne informacje wystartujemy z nowymi planami.Jak już zauważyliście rozszerzyliśmy program partnerski. Wprowadzony został status diamond + . Możesz dowiedzieć się o tym w sekcji dla partnerów - program partnerski - pasywny dochód. Wcześniej nagradzaliśmy inwestorów, którzy posiadali statusu diamond, dając im status diamond +. System ochrony nie mógł rozpoznać tego status, Dlatego teraz warunki dla statusu diament + zostały sprecyzowane. W momencie gdy je spełnisz
natychmiast uzyskasz status diament +. w przyszłości mamy zamiar połączyć jeszcze jeden status w programie. Drodzy Partnerzy, przypominam wszystkim, którzy mieli otwarte depozyty od 24 grudnia do 3 stycznia. Rozliczenia zgodnie z tymi planami zostaną zrealizowane, począwszy od 24 grudnia do 3 stycznia te dni były wolne od pracy i nie uzyskaliście naliczeń podczas tych dni. Od dzisiaj agencja w Moskwie rozpoczęli pracę. Adres agencji i szczegóły pojawią się na stronie internetowej - wkrótce. Mila ko i Ruslan Muradow są przedstawicielami firmy w Moskwie.
Obserwujcie informacje ze Skyllex'a. Mamy zamiar otworzyć dużą ilość agencje na świecie w tym roku! Pozwól, że ci przypomnę, że na wiosnę planujemy zrealizować spotkanie przedstawicieli firmy Skyllex. Uważamy, że w dwóch państwach będzie dobrze: Turcji i w Niemczech. Turcja jest dobra, bo nie ma potrzeby uzyskania wizy, i prawie z każdego państwa w wyznaczonym terminie będzie
można dotrzeć na spotkanie. Niemcy to dobre miejsce, z racji ze mamy tutaj dużo inwestorów , i spotkanie w tym kraju będzie optymalnym miejscem. Szykujemy wszystkie informacje, kiedy będą odpowiednio przygotowane damy znać.
Naszym podstawowym celem w tym roku jest, żeby mieć prawo do prowadzenia operacji bankowych. Po pierwsze, licencja daje prawo, by zebrać fundusze dla depozytów, kredytów i płatności za pośrednictwem otwartego konta bankowego, transakcji walutowych, w prostych słowach licencja bankową!
Teraz jesteśmy na trzecim etapie. Do końca tego roku mamy plan, żeby zdobyć licencję i stworzyć Skyllex bank w 2018 roku.
Drodzy Partnerzy, chcę ostrzec o częstych atakach hackerskich na skype, maile, a także próby włamań profili na stronie. Ostrzegamy każdego inwestora raz jeszcze: nie otwieraj pod żadnym pozorem linków, które dostajesz od nieznajomych, nie przyjmuj żadnych plików. Poprawiliśmy system ochrony i w tym roku nie było żadnego udokumentowanego przypadku zhackowania strony. Musimy przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo
twoich funduszy. To Twoje pieniądze, zapewniamy im bezpieczeństwo, to jest w obowiązkach firmy Skyllex.
Również chciałbym zaapelować do wszystkich jeszcze raz!
Widzisz jak obroty firmy wzrastają, widzisz rozwój firmy Skyllex, tymczasem coraz więcej i więcej konkurentów pojawia się na horyzoncie.
Życzę Ci abyś zapomniał o wszelkich wątpliwościach, wszystkich niepotrzebnych myślach. Jesteśmy prawną spółką, która sprawia, że czynimy
solidny krok. Ten krok odrzuci wszystkie Twoje wątpliwości. Pokażemy naszą codzienną pracę, chcemy pokazać, że nie jest to tylko rozmowa.
W Skyllex Company dbamy o każdego inwestora , wasza opinia jest dla nas bardzo ważne, a my zawsze chcemy Cię słuchać. Chcemy byś był gotowy, bo zawsze będziesz słyszeć " to niemożliwe "," to jest niemożliwe ", nawet, gdy pokażesz wyniki i zyski, nadal będziesz słyszeć " to nierealne ".
ale najważniejsze, abyś Ty był pewny, że zasłużyłeś na tyle pieniędzy w firmie Skyllex, jest to wynik twojej pracy! Wyrzuć wszystkie wątpliwości! Zacznij pracować już teraz, w tej chwili, a na wynik nie będziesz długo czekał. Wielu nowych inwestorów i partnerów chcę się stać
milionerami w moich oczach, ale nawet oni nie spoczną na laurach i dalej będą ciężko pracować, bo wiedzą, że w firmie Skyllex staną się milionerem to ten pierwszy krok na tej drodze.
Zarejestruj się! Otwórz plan!!! Zaproś partnerów!
Zacznij teraz pracujcie, a ja obiecuję Ci, że sukces będzie Twój, że będzie trwał długi czas!
I wiedz że ludzie sukcesu przyciągają sukcesy.
LUDZIE SUKCESU DZIĘKUJĄ FIRMIE SKYLLEX!
Dziękuję za uwagę, z całym szacunkiem dla Ciebie i dla wszystkich, Alexander Zorin.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 08-02-2017 21:49

(08-02-2017 21:48)agabiniek napisał(a):  tak zgadzam się że skyllex jest legalną firmą, mam założone konto już 2 miesiące, można wypłacać bez problemu
polecam
https://skyllex.com/?ref=11202

Odejdź pijawko.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - agabiniek - 08-02-2017 21:51

Ja też mam założone konto od 2 miesięcy w skyllex, wszystko jak do tej pory działa bez zarzutu,już robiłam pierwsze wypłaty. także polecam

mój reflink

https://skyllex.com/


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 08-02-2017 22:02

(08-02-2017 21:51)agabiniek napisał(a):  Ja też mam założone konto od 2 miesięcy w skyllex, wszystko jak do tej pory działa bez zarzutu,już robiłam pierwsze wypłaty. także polecam

mój reflink

https://skyllex.com/?ref=11202


Następna. Odejdź pijawko...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 08-02-2017 22:33

Przecież to jedna i ta sama osoba. Prowadzenie konwersacji z samym sobą musi być naprawdę interesujące facepalm


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 08-02-2017 23:33

Interesujące jest to że on liczy na poleconych promując w ten sposób facepalm