Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 08-02-2017 10:17

(08-02-2017 09:05)Haalos napisał(a):  Tak gogle ten kod do logowania wszystkim działa tylko Ty masz coś nie tak dziwne.Pisz do nich

Już działa. Może mieli jakieś problemy chwilowe, ale wiadomość do nich i tak wysłałem. Jeszcze 10 dni i reinwestycja Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 08-02-2017 11:32

(08-02-2017 09:55)bigemgie napisał(a):  U mnie na telefonie takie coś, na różnych przeglądarkach. Zignorować czy coś jest nie tak?

[Obrazek: fde342dfe82eb5c353c31aae4efd4413.jpg]

Ignorowac. Certyfikak wygasl badz cos na strone implementuja zapewne. Do strony sie normalnie dostaniesz.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 08-02-2017 11:34

(08-02-2017 11:32)swaller napisał(a):  
(08-02-2017 09:55)bigemgie napisał(a):  U mnie na telefonie takie coś, na różnych przeglądarkach. Zignorować czy coś jest nie tak?

[Obrazek: fde342dfe82eb5c353c31aae4efd4413.jpg]

Ignorowac. Certyfikak wygasl badz cos na strone implementuja zapewne. Do strony sie normalnie dostaniesz.
Ok, dzięki Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Rashex - 08-02-2017 12:22

Też to miałem, na kompie działa normalnie Wink
A tak poza tym mogliby zrobić mobilna wersje strony albo jakąś appke ;P


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 08-02-2017 13:47

A u mnie kolejny glimpsiak dziś rano uruchomiony Smile

[Obrazek: glimpsejp_awrnrwp.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jerzy007 - 08-02-2017 14:39

Siemka, chcialem wszystkich pinformowac, ze wczoraj wieczorem wyplacilem na probe $220 i doszlo w ciagu kilku godzin.
Pozdro i milego zarabiania.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pierre2e - 08-02-2017 15:00

Czemu obstawiacie że jeszcze można inwestować przez 2/3 miechy a później to bd tylko ryzyko? A może strona jeszcze pociągnie z rok albo dłużej? Czy raczej nie wiadomoLol?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 08-02-2017 15:17

(08-02-2017 15:00)pierre2e napisał(a):  Czemu obstawiacie że jeszcze można inwestować przez 2/3 miechy a później to bd tylko ryzyko? A może strona jeszcze pociągnie z rok albo dłużej? Czy raczej nie wiadomoLol?

Domysły i teorie spiskowe, bo certyfikat im wygasa. Równie dobrze może paść dziś, za miesiąc, za rok, albo będziemy trzepać na nim hajs do końca świata i jeden dzień dłużej.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 08-02-2017 15:33

Kiedy wygasa ten certyfikat ? za 2 miesiące?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 08-02-2017 17:23

Certyfikat wygasa w czerwcu, ale w tamtym roku został odnowiony właśnie na rok, więc mogą go znowu odnowić nie widzę w tym problemu, a to do kiedy firma będzie wypłacalna to tylko gdybanie.
Ja stwierdziłem że w najbliższym czasie jest bardzo małe prawdopodobieństwo aby przestali być wypłacalni ponieważ obecnie jest bardzo znaczący przyrost nowych użytkowników największy chyba od początku skyllexa, można zobaczyć po statystykach na stronie, więc postanowiłem wziąść kolejny pakiet Glimpse.
Mieli okazje w przerwie świąteczno-noworocznej zakończyć działanie - nie zrobili tego , tym bardziej uważam nie zrobią tego jak jest taki bardzo duży przypływ depozytów i inwestorów, no ale to tylko moja taka analiza Smile