Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 13-11-2016 09:18

Tak oddają jest wiele dowodów z samej Polski na grupie Fb chociazby oraz z zagranicy na you tube mozesz sobie zerknąć


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 13-11-2016 11:36

Na grupie na facebooku są ludzie którzy wrzucają dowody, że już z nimi zarabiają ponad pół roku Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-11-2016 21:45

11.11.2016 roku firma Skyllex ogłosiła konkurs dla użytkowników. Każdy, kto zakupi pakiet w mining za kwotę minimum 500$ weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród pieniężnych. Dodatkowo, natychmiastowo można zarobić od 10 do 10.000$ (nie wiem na czym jeszcze to polega ale pojawila się opcja to wstawienia kodu możliwe ze po wykupieniu pakietu minigowego dostajemy ten kod)
Akcja trwa od 14 listopada do 26 grudnia.

A dzisiaj stuknęło już ponad 20 tys inwestorów Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - BartoszN1990 - 14-11-2016 23:34

(13-11-2016 11:36)HerossiK napisał(a):  Na grupie na facebooku są ludzie którzy wrzucają dowody, że już z nimi zarabiają ponad pół roku Smile

nie wiem czy zwrociles uwage ale ja bacznie obserwuje to co tam wrzucają .. nie sztuką jest zrobienie screna z bialym tłem i czarnymi cyframi .. niektorzy nawet sie nie fatyguja wyrownać barw jak kopjują cyferki Wink juz nie raz widzialem screna w paint-cie robionego .. nikt nie pokazal dowodu wyplaty na portfel z numerem


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-11-2016 01:22

@BartoszN1990 nie wiem o jakiej grupie mówisz ale na tej na której ja jestem to niektórzy nie wiedzą co to jest procesor nie mówiąc już o bitcoinie i o photoshopie Smile więc nie sądzę aby coś podrabiali zresztą po co mieli by to robić, jak chcesz to wrzucę filmik jak mój nadsponsor wypłaca 4200$.

A tymczasem mam NOWE INFORMACJE O KONKURSIE:
Info od supportu Skyllex potwierdzone ! Brzmi nastepująco:
Po wpłaceniu 500$ lub więcej na mining w serwerach A2 i A3
w ikonce powiadomienia (koperta w niebieskim kółku) pojawi się powiadomienie w którym jest Twój kod bonusowy i ten należy uaktywnić. Uaktywniając go możemy trafić od 10$ do nawet 10000$.
Ja do 26 grudnia na pewno kupie znowu ten pakiet i się pochwalę ile trafiłem Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 15-11-2016 21:07

Weszłem za setke zielonych, przekonam sie za miesiąc.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-11-2016 21:35

no i ładnie ja tez nie długo coś dopłacę Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 20-11-2016 14:15

w Skyllex Polacy coraz bardziej szaleją : dowód depozytu na pakiet tradingowy na sumę 7 k $ :





Małe sprostowane co do konkursu na pakietach minigowych - jeśli od razu aktywujecie kod bonusowy po jego kupnie (przeważnie ludzie dostają od 10$ do 14$ od razu bonusu, jedna osoba dostała ponad 600$ na grupie się pochwaliła) - to nie bierzecie już udziału w losowaniu głównej nagrody czyli 1 mln $ - 26 grudnia.

Osobiście już za kilka dni kupie też drugi raz pakiet minigowy, bonus aktywuje od razu bo ja tam szczęścia w losowaniach nigdy nie miałem Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 22-11-2016 13:19

Udało mi się szybko uwinąć z tematem i tak jak pisałem zrobiłem.
Wczoraj wygasł mi pakiet "Ascent" - oczywiście depozyt wrócił na konto (podkreślam tak dla niedowiarków Smile )
[Obrazek: 2w526ja.jpg]

A dzisiaj zakupiłem pakiet miningowy A2 i od razu wykorzystałem kod bonusowy i dostałem 10,30$ bonusu Big Grin

[Obrazek: magivn.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sulliwan93 - 22-11-2016 13:45

Oferuje ktos refback? Pw