Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-02-2017 23:53

Daj do siebie namiary na priv, to jutro skontaktuje was z osobą która dosyc mocno działa w Skyllex a mieszka własnie w UK, więc powinna pomóc wszystko ogarnąć


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jerzy007 - 06-02-2017 00:18

(05-02-2017 23:34)Cometomecloser napisał(a):  Poprosze ladnie... aby ktos mi polecil cos czym moge operowac w funtach bez stresu.

Ja wplacilem bezproblemowo swoje funty prosto z konta na PAYEER. Maja dosyc wysokie limity.

Weryfikacja karty trwa niby do 30 dni ale ja mialem swoja zweryfikowana nastepnego dnia.

Oplaty okolo 6% - 7% za wplate i jakies grosze za wyplate.

Ja jestem zadowolony.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 06-02-2017 13:05

Zaczyna się w tym temacie robić jakieś "targowisko" .....


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 06-02-2017 13:13

Jeszcze raz ktoś zaspamuje temat swoimi reflinkami albo napisze coś o refbacku ( jest odpowiedni dział na to - refback za pieniądze !) to zgłaszam taki post do administracji, raz że później jeśli ktoś szuka informacji merytorycznych o firmie nie może tego znaleźć i ciągle pojawiają się te same pytania , a dwa że tak nie zdobywa się poleconych facepalm


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 06-02-2017 13:20

Sorki za post o reffback. Kolega zapytał to mu grzecznie odpowiedziałem Smile

A tak BTW wpłaty i wypłaty w Bitcoin działają? Bo gdzieś pisali, że blockchain ma opóźnienia kilka dni temu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 06-02-2017 13:40

Wszystko działa, wypłaty i wpłaty z każdego obsługiwanego procesora w Skyllex.
Wysyłka bitcoin ze standardową opłatą w ostatnie dni się przedłużała jedynie z powodu bardzo dużego przeciążenia sieci blockchaina a co za tym idzie większej niż zawsze ilości nie potwierdzonych transakcji, więc przelewy były księgowane nieco dłużej np. w skyllex


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Lazyboy13 - 06-02-2017 23:16

Obecnie jest 56913 inwestorów, były mowa we wcześniejszych komentarzach o tym, że Skyllex wprowadzi limit użytkowników na poziomie 80000-100000. Czy było to omówione na konfernecjach?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ToM3k7 - 07-02-2017 09:31

Witajcie! Zastanawiam się, czy jeszcze nie wejść z moją ekipą w Skyllexa. Czy jest jakiś weteran tego programu i ma jakieś sprawdzone info odnośnie aktualnej sytuacji firmy? Warto jeszcze wchodzić chociażby na pakiet Ascent (30dni) lub Glimpse (25dni) czy już za późno? Niby program powinien pociągnąć do czerwca, bo wówczas będzie odnowienie pozwoleń przez australijską komisję nadzoru finansowego. Wtedy też ma odbyć się spotkanie liderów w Sydney. Kolejne pytanie, to czy przy pakiecie Gold Flow dostaje się pełen zwrot 1100% (oczywiście bez zwrotu depozytu), czy tylko 10% z tego? A może dopiero po 4 cyklach po 90dni? Za pomoc serdeczne Dzięki!


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 07-02-2017 10:49

Ostatnie informacje jakie kazdy posiada to z webinaru z przed tygodnia. Jesli spodziewasz sie ze ktos ma informacje do kiedy beda działać na 100% to muszę cie zmartwic nie ma takiej osoby i nie będzie Decyzje musisz podjac sam, jak do tej pory program placi i wygląda wrecz wzorowo a użytkowników przybywa w bardzo szybkim tempie.
Przy pakiecie Gold flow dostaje sie tylko zwrot 10% zainwestowanej kwoty takze polecam odpuscic sobie to, jesli dysponujesz wkladem powyzej 1000$ to najkorzystniej wypada pakiet glimpse.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 07-02-2017 17:29

ToM3k7 napisałem Ci wiadomość prywatną - przeczytaj.