Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-02-2017 12:18

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła hehe. Aktywna liczba moich poleconych nie jest jakas rewelacyjna uwazam i pod wzgledem ilosci osob i wielkości depozytów biorąc pod uwage to ze nie pochodzą one tylko z tego forum - koło 20 osób ze średniej wielkości depozytami nawet ponizej 200$ wynika to pewnie z faktu ze nie reklamuje Skyllexa jako biznesu na lata bez ryzyka Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 05-02-2017 12:53

A wiadomo coś z tymi 5 milionami czy było jakieś oficjalne rozdanie czy ktoś się tym chwalił że dostał? Czy tylko po informacji od Skyllexa temat ucichł?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-02-2017 13:02

Po informacji ze Skyllexa temat ucichl, ja przynajmniej nie mam zadnej informacji o milionerach


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Rashex - 05-02-2017 14:17

Ja póki co jedna wypłata na 50$ Big Grin
Wrzuce filmik jak zacząć może komuś się przyda ;D
https://www.youtube.com/watch?v=yT26yzyTcss


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 05-02-2017 16:21

Wiadomości z ostatniego webinaru prowadzonego przez właściciela Thomasa Jankauskasa :
1. Trwają prace nad fundamentem dla Skyllex już na 2018
2. Powiedział, że są już w 3-cim etapie w 5-cio etapowym procesie załatwiania Licencji Bankowej.
3. Będą 2 nowe plany ale dla osób którzy mają pozycję Diamentową. Będą pracowały 160 oraz 190 dni będą drogie gdyż zdaje się, że mówił o 50.000 oraz 100.000 dolarów.
4. Skyllex będzie miał własny wirtualny bank oraz karty płatnicze do niego.
5. Biznes plan jest do 2025r

Do tej pory to ,co mówił było realizowane i oby i to wszystko mu się udało ...Wetdy będziemy bogaci..Huh


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - EdyhNeb - 05-02-2017 16:45

Dzisiaj wpłacam 110 dolarów. Łącznie przez 1.5 miesiąca zarobiłem 660 zł.Huh

edit.
Jednak jutro ._.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pierre2e - 05-02-2017 17:42

Trzyma się dalej skyllex? Oferuje ktoś z was $ na start za refbacka Jerk2?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 05-02-2017 17:46

(05-02-2017 17:42)pierre2e napisał(a):  Opłaca dalej się dalej wchodzić w skyllexa? Oferuje ktoś z was $ na start za refbacka Jerk2?

Sam musisz zdecydować , poki co ludzi cały czas dochodzi, ale nikt nie wie kiedy spakują walizki Smile U mnie jeszcze u nich działa 5k więc oby jak najdłużej działali Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-02-2017 17:47

Po ostatnim webinarze i dobrych informacjach z pewnością jeszcze zwiększy sie liczba inwestorów i program będzie dalej płacił .
@pierre2e musisz sam zdecydować, jak przeczytasz cały temat to zobaczysz że jak do tej pory nie ma żadnej nie zadowolonej osoby która zainwestowała Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 05-02-2017 23:34

Poprosze ladnie... aby ktos mi polecil cos czym moge operowac w funtach bez stresu.

w coinbase mam jakis durny problem z weryfikacja, niby weryfikuje ale limit wplat 50weakly i nie da sie zwiekszyc (a chcialabym jednak wrzucic na skyllex ze 200 )

no i na blockchain tez mi jakas blokade 3 dniowa zalozyli, musze jeszcze 2 dni czekac a chcialabym wplacic kase teraz poki mam czas i leb do tego.

Polecacie tylko PL (to zrozumiale) ale moze cos ktos jednak? Smile)