Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 04-02-2017 15:39

Tak mogą być przerwy lecz nie muszą , jeśli ktoś w ciągu dnia nie będzie mógł się zalogować to proszę nie panikować Smile odpowiedź macie powyżej


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 04-02-2017 16:47

I tak będą ludzie panikować, nawet jakby SMS-a dostali o pracach na stronie to i tak będą panikować, nic nie zrobisz 😀


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - georgefloyd - 04-02-2017 17:01

napiszcie chociaż na priva jak to jest z podatkami za tego skyllexa ?? Wszyscy grzeczni i porządni ??


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 04-02-2017 17:09

(04-02-2017 17:01)georgefloyd napisał(a):  napiszcie chociaż na priva jak to jest z podatkami za tego skyllexa ?? Wszyscy grzeczni i porządni ??

Ale to nie temat o podatkach tylko o Skyllex Smile

Wiem że jest odpowiedni dział na takie rzeczy nawet na tym forum poszukaj, a ogólnie rzecz biorąc rozliczenia wyglądają różnie w zależności do jakiej grupy podatkowej sie kwalifikujesz - podstawowa zasada jest taka że płacisz 19% od zysku i wykazujesz to jako dochody z zagranicy lub pozostałe dochody w Pit w rozliczeniu rocznym.
Proszę o więcej do mnie nie pisać na priv oto bo w tym nie pomagam, nie jestem księgowym Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 04-02-2017 18:25

HYIP i podatek Lol
O podatki pytaj księgowej Lol

Kolejna wypłata zlecona 69$. Standardowo kilka, kilkanaście godzin i ląduje u mnie na portfelu btc.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adrian018 - 04-02-2017 19:10

Mam jedno pytanie, ponieważ nie jestem w skyllexie, a znajomy z innego programu ma problem i myślę że tutaj znajdę odpowiedź na jego zapytanie.
Natomiast kupił pakiet Gold Flow i tam jest niby zysk 1100% w 90dni, a może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda w realu i jaki jest ten zysk po tych 90dniach? Bo w głównym poście widzę taki opis i nie wiem jak to mam rozumieć:
Cytat:Pakiety gromadzące kapitał na zakup nieruchomości:
I tutaj właśnie pojawiło sie sporo kontrowersji i wątpliwości. Zostało to wyjaśnione z firmą , sytuacja wygląda następująco:
Pakiety : Inspiration, Gold flow, Money maker – tutaj po okresie pracy pakietu dostajemy zwrot zainwestowanego wkładu a wszystko co ponad jest odkładane na zakup nieruchomości, więc de facto nie zarabiamy tutaj 1100% w 3 miesiące.
Zostanie to bliżej przedstawione na specjalnym webinarze jeszcze w tym roku, na chwilę obecną wiemy że firma posiada nieruchomości w Australii (Sydney) w Republice Dominikany, w Grecji, na Cyprze oraz w Sycylii.



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 04-02-2017 19:43

Po 3 miesiącach znajomy otrzyma zwrot depozytu i 10% zysku z tego co pamiętam, a reszta zysku będzie w portfelu drugim z którego możemy zakupować nieruchomości.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 04-02-2017 20:27

Nie odzyska depozytu Wink w gold flow Wink także super zakup zrobił Big Grin niech sie odezwie do mnie jak kupi nieruchomość na dominikanie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 04-02-2017 21:02

Potwierdzam to co napisał Magram12 Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - tadziucz - 04-02-2017 22:04

Chop jedzie na ostro!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Ols2ohPad1w