Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 04-11-2016 20:31

tak Pan Tomas Jankauskas to właściciel i jest on narodowości litewskiej , więc nie dziwne że zna też rosyjski Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 04-11-2016 20:37

(04-11-2016 20:31)rafi213 napisał(a):  tak Pan Tomas Jankauskas to właściciel i jest on narodowości litewskiej , więc nie dziwne że zna też rosyjski Smile
Aaa no to chyba że tak Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adamcio99922 - 05-11-2016 08:04

Rafi, ależ ja Cię rozumiem, ale zrozum, że dokumenty etc... to można nadal sfałszować. Mówić można piekne rzeczy, ale adres w google - i nie mówię tylko o mapach się nie zgadza i już Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - AleksandraN - 05-11-2016 09:51

Słowa to zawsze tylko słowa - ale dopóki firma płaci (a jak dotąd płaci), to czemu nie,
chociaż w tym przypadku z racji na wysoki procent trzeba mieć się na baczności,
tzn powiedziałabym tak: wysokie zyski to zawsze wysokie ryzyko,
sam decydujesz czy bierzesz to na klatę czy nie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-11-2016 10:19

(05-11-2016 08:04)adamcio99922 napisał(a):  Rafi, ależ ja Cię rozumiem, ale zrozum, że dokumenty etc... to można nadal sfałszować. Mówić można piekne rzeczy, ale adres w google - i nie mówię tylko o mapach się nie zgadza i już Wink

No ale bez przesady, strona rządowa z certyfikatem i rozszerzeniem gov sfalszowana Smile
Do tego moze moje depozyty i wyplaty takze oraz innych osób. Niech ci bedzie moge i wirtualne $ jak dla ciebie zarabiac. Pan Tomas takze prowadzi nieistniejace webinary i rozmawia z nami ktos podstawiony Smile
Co do adresu to moze to byc w tym miejscu tzw. wirtualne biuro ( wynajmuje sie je na okreslone godziny w tygodniu). Powiem ci wiecej widziałem juz w hyipach wielokrotnie piekne biura a firma i tak potrafila sie zwinąć.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 12-11-2016 13:03

Jak tam u was? Ja codziennie sobie zlecam mniej więcej takie wypłaty Smile

[Obrazek: et8xh2.jpg]

przeważnie do 5 minut dochodzą bitcoiny na portfel, a jeśli się zleca wieczorem to zauważyłem że wtedy jest z samego rana przelew.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 12-11-2016 18:39

U mnie też wypłaty zazwyczaj tak do 30 min są Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 12-11-2016 23:29

To nie trzeba czekać cały miesiąc?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 13-11-2016 00:01

Nie, odsetki platne codziennie, zwrot wkladu na koniec okresu na jaki zostal wykupiony dany pakiet, zazwyczaj po 30 dniach, chyba ze zainwestujesz min. 1000$ to po 25 dniach jest taki pakiet


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - BartoszN1990 - 13-11-2016 07:55

pytanie czy faktycznie oddaja depozyt czy nie czy ktos juz przeszedł cały plan ?