Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 31-01-2017 09:36

Jeden program za 100$ zakończony.
Drugi za 252$ kończy się za 18 dni.
Trzeci za 1050$ kończy się za 12dni.

Wypłaty zlecam i po kilku, kilkunastu godzinach są na moim portfelu bitcoin. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to uważam, że póki co śmiało można wchodzić w program.
Sam po zakończeniu dwóch obecnych reinwestuję zyski.
Pozdrawiam


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 31-01-2017 09:44

Hej, a jak to jest z tymi polecanymi? czy takie osoby "zżeraja" nam coś z konta czy tylko one mają profity z nas bez naszego uszczerbku na zdrowiu?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sirkawon - 31-01-2017 09:54

(31-01-2017 09:44)Cometomecloser napisał(a):  Hej, a jak to jest z tymi polecanymi? czy takie osoby "zżeraja" nam coś z konta czy tylko one mają profity z nas bez naszego uszczerbku na zdrowiu?

Nikt nikomu nic nie zżera. Po prostu jak jakaś osoba Cię poleci to jest nagradzana za to że przyprowadziła nowego użytkownika.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - EdyhNeb - 31-01-2017 10:07

Zaczynałem z 200 $Huh. Mam zamiar reinwestować do czerwca przy dobrych wiatrach. Zobaczymy co czas pokaże

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - seba274 - 31-01-2017 10:30

Ktoś by mnie bardziej "zagłębił" w ten program na PW.
Chcę spróbować z tą przysłowiową dychą na start i mam jeszcze kilka pytań.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 31-01-2017 11:40

Ładnie panowie rozkrecacie konta, ale prosze pamietac o zwrocie swojego wkladu takze przynajmniej po 2 cyklach.
Jesli chodzi o czas wypłat to zauważyłem ze nie ma na to reguły raz dochodzi po 2-3 godzinach a znowu kolejny raz dopiero na drugi dzień ale nie mialem jeszcze przypadku aby nie wyrobili sie w regulaminowych 24 godzinach, takze zapraszam Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michalgo - 31-01-2017 15:59

Ile sądzicie że program będzie jeszcze działał?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 31-01-2017 16:06

(31-01-2017 15:59)michalgo napisał(a):  Ile sądzicie że program będzie jeszcze działał?

Patrząc na to że 700-1000 osób dochodzi na dobę to długo , sam Thomas mówił że chce aby było 80tys inwestorów a co dalej nie wiemy.
Skyllex to program któremu nic nie możemy zarzucić , nigdzie praktycznie w 25dni nie odzyskasz depozytu bo zawsze jest to zamrażane na więcej niż 30 dni , tutaj mamy spory wyjątek przy tak dużym zysku.
Kto wie może pokażą że to dobrze dopracowany HYIP niczym MerchantShares który działa już 3 lata.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 31-01-2017 16:34

przepraszam że wtracam ale pomogłby mi ktoś z tymi bitcoinami? jak to ugryźć. na jakiej platformie się zarejestrować żeby było najlepiej, jak się przelewa na toto pieniadze żeby potem przelać na skylex ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 31-01-2017 16:36

Steel123 dobrze to określił a ja od siebie dodam że to admin (właściciel) podejmie decyzje kiedy to zamknąć my możemy sobie tylko gdybać, ale jeśli cały czas przybywa depozytówa program już jest tyle czasu więc można przypuszczać że jeszcze da ładnie zarobić nawet kilka cykli.