Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 26-01-2017 12:52

(26-01-2017 10:43)Twister1992 napisał(a):  Co ile są naliczenia ? Bo wczoraj zainwestowałem w serwer 50$, piszę mi już, że 29dni do końca a profit mam nadal 0$ ?

W miningu są naliczenia zawsze raz dziennie - równe 24 godziny od momentu kupienia przez ciebie pakietu.
A tak w ogóle znowu nie czytacie tematu Smile jeśli miałes 50$ to nie lepiej w Ascent było zainwestowac w którym masz 1,67% przez 30 dni a w mining A1 masz tylko 1% przez 30 dni.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jajoz - 27-01-2017 18:29

witam wszystkie nowe osoby które wchodzą do tego biznesu, chetnie odpowiem i pomoge nowym użytkownikom. Zapraszam na priv.
Warto zaryzykować i zainwestować bo naprawdę warto. POLECAM


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szymong - 27-01-2017 18:35

(27-01-2017 18:29)jajoz napisał(a):  Zapraszam na priv.
Warto zaryzykować i zainwestować bo naprawdę warto. POLECAM

Mówisz, że aż tak "warto" ? Ludzie, jak tak "warto", to napiszcie do Niego na priv, bo jak "warto", to chyba naprawdę "warto"


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jajoz - 27-01-2017 18:39

jest dużo filmów w necie jak ludzie wypłaty robią, jestem w tym kilkanaście dni i faktycznie widze jak jest naprawdę choć na początku sam się zastanawiałem chyba miesiąc i czekałem czy w to wejść. Obserwowałem serwis jak działa


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 27-01-2017 18:40

U mnie od 3 dni wypłaty dochodzą coraz szybciej tak po 3-4 godzinach od zlecenia, więc "warto" faktycznie "warto" Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jajoz - 27-01-2017 18:41

to zależy jakie kwoty zbierasz. Ja wolę czekać na jedną ale większa Tongue


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - drought - 27-01-2017 19:02

No na tym forum są ludzie którzy po kilkaset a nawet kilka tys $ dziennie wyciągają z programu także Warto naprawdę Warto ! Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jajoz - 27-01-2017 19:22

no właśnie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szymong - 27-01-2017 19:26

Swoją drogą to też uważam, że warto Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 27-01-2017 19:33

(27-01-2017 18:41)jajoz napisał(a):  to zależy jakie kwoty zbierasz. Ja wolę czekać na jedną ale większa Tongue
Nie wazne jakie kwoty, program umożliwia codzienne wyplaty to wyplacam raz dziennie, konczy mi sie pakiet to mi go zwracaja i ja go odnawiam. W ten prosty sposób mam zapewniony codzienny przychód az do momentu kiedy firma się zwinie prosciej się juz chyba nie da Smile