Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-01-2017 08:55

Spokojnie czekac, srednio wyplaty dochodza w po 15-20 godzinach, a przepisowo firma ma 24 godziny na jej zrealizowanie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 18-01-2017 10:40

Liczba nowych użytkowników stale wzrasta jest nas coraz więcej dlatego też same wypłaty idą nieco dłużej, tak czy inaczej póki wyrabiają się w regulaminowych 24godzinach nie można powiedzieć złego słowa. Może powinni zastanowić się nad zwiększeniem minimum do wypłaty co znacznie odciążyłoby system. Dodam jeszcze że obserwuję swoich poleconych z drugiej i trzeciej linii po adresach email wnioskuję że to głównie Włosi- Skyllex staje się coraz bardziej popularny ludzie wpłacają naprawdę duże pieniądze więc mocno wierzą w ten program. Myślę że to dobre informacje dla nas jako inwestorów impreza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Lorek95 - 18-01-2017 10:47

(18-01-2017 10:40)xxamaranthxx napisał(a):  Liczba nowych użytkowników stale wzrasta jest nas coraz więcej dlatego też same wypłaty idą nieco dłużej, tak czy inaczej póki wyrabiają się w regulaminowych 24godzinach nie można powiedzieć złego słowa. Może powinni zastanowić się nad zwiększeniem minimum do wypłaty co znacznie odciążyłoby system. Dodam jeszcze że obserwuję swoich poleconych z drugiej i trzeciej linii po adresach email wnioskuję że to głównie Włosi- Skyllex staje się coraz bardziej popularny ludzie wpłacają naprawdę duże pieniądze więc mocno wierzą w ten program. Myślę że to dobre informacje dla nas jako inwestorów impreza

Tak jak mowisz jakies ograniczenie załatwiło by sprawe. Inna rzecz zawarta jest w tym ze nie raz chcesz na samym poczatku jak działa wypłacanie i czy wgl dochodza pieniadze wiec jak uzbierazsz chociazby tyle to chcesz sprawdzic pozdro ;]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mojhyipmonitor - 18-01-2017 11:40

Myślę, że program jest jak na razie na fali wznoszącej. Większość czekała na rozwój sytuacji po przerwie świątecznej, czy program będzie wypłacał. I tu skyllex wywiązuje się bardzo dobrze z zobowiązań. Na chwilę obecną jest wg statystyk 42 403 użytkowników. Pewnie aktywnych użytkowników jest połowa mniej. Natomiast trzeba pamiętać, że każdy program kiedyś się kończy. Ja już jestem 4 miesiąc w programie i inwestuję tylko z uzyskanych zysków. Dlatego też, zalecam dążyć do jak najszybszego wybrania wkładu i zarabiania już z wypracowanych zysków.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MariuszM127 - 18-01-2017 19:43

O której godzinie jest naliczany zysk? Jest jakaś zasada? Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michal246 - 18-01-2017 19:51

(18-01-2017 19:43)MariuszM127 napisał(a):  O której godzinie jest naliczany zysk? Jest jakaś zasada? Smile

pierwsze 10 dni nalicza co 1h,
po tych 10 dniach naliczenia są co 12h,
przez ostatnie 10 dni co 24h,
a to o której godzinie masz naliczenie zależy od godziny "aktywowania" danego planu inwestycyjnego Smile
Oczywiście takie naliczenia są w planie Ascent, nie wiem jakie są zasady naliczania w innych pakietach.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-01-2017 20:08

równe 24 godziny po kupieniu pakietu jest pierwsze naliczenie, z wyjątkiem pakietu ascent


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MariuszM127 - 18-01-2017 20:58

(18-01-2017 20:08)rafi213 napisał(a):  równe 24 godziny po kupieniu pakietu jest pierwsze naliczenie, z wyjątkiem pakietu ascent

Dzięki, a kolejne naliczenia również co 24 godziny, tak? Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-01-2017 21:04

tak dokładnie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MariuszM127 - 19-01-2017 07:31

(18-01-2017 21:04)rafi213 napisał(a):  tak dokładnie Smile

Wielkie dzięki Smile