Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 14-01-2017 16:20

Ja wczoraj wieczorem zleciłem i dzisiaj po południu dostałem Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mojhyipmonitor - 15-01-2017 01:48

W ostatnich 3-4 dniach wypłaty zlecone w jeden dzień, dochodziły zazwyczaj na drugi dzień w ciągu 23 godzin. Wczoraj zleciłem kolejną wypłatę ok 15, doszła ok 17. Zobaczymy jak będzie w najbliższych dniach.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 15-01-2017 10:26

Spółka Skyllex w tym roku będzie starać się o licencję Bankową.
Co to oznacza?
wg. google – Przywilej przyznawany przez organy rządowe instytucjom finansowym spełniających wyznaczone kryteria, który pozwala im prowadzić działalność w sektorze bankowym. Licencja bankowa jest zazwyczaj równoznaczna z nabyciem prawa do: przyjmowania depozytów, członkostwa w systemie clearingowym, , ochrony w formie ubezpieczenia depozytów, udzielania kredytów.
Jeszcze ciekawiej brzmi zapis: Przyznawana przez rząd licencja bankowa nadaje im specjalny status. Stanowi ona dowód, a nawet gwarancję legalności działania!

Jeszcze ktoś ma wątpliwości ? Skyllex to najlepszy biznes w sieci !Huh


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-01-2017 14:16

Plany zacne, zobaczymy czy dojdą do skutku, a tymczasem u mnie jak zwykle przez ostatni tydzień wypłaty na portfelu btc około 15 do 20 godzin od zlecenia, ale wszystko w najlepszym porządku oby tak dalej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 15-01-2017 18:14

Niektórzy z Was muszą wrzucić na luz.. panikujecie nie potrzebnie w pewnych kwestiach..


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 15-01-2017 18:42

Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-01-2017 20:03

(15-01-2017 18:42)chachor napisał(a):  Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.

Ja tam nie bardzo w to wierzę ale może będziesz miał szczęście i Odbierzesz apartament na Dominikanie Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Smiechu85 - 15-01-2017 21:50

(15-01-2017 18:42)chachor napisał(a):  Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.
Miej tylko świadomość że zysk z tej inwestycji przeznaczany jest na zakup nieruchomości, na którą obawiam się że nie uzbierasz zbyt szybko Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Paweu22 - 16-01-2017 19:51

Sprawa zawieszonej wpłaty wyjaśniona. W weekend pracować się nie chce za to dzisiaj kwestia wyjaśniona od reki w kilka minut na live chacieHuh


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-01-2017 20:46

elegancko, nie mogło być inaczej Smile