Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - drought - 12-01-2017 17:55

Mi też doszło po 24h, 10 min Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - tomekj3 - 12-01-2017 18:55

Warto wejść jeszcze?
Oczywiście wejście z refa. Interesują mnie Pakiety minigowe...
A i czy mogę przelewem/kartą płacić tam?
Wszelkie info proszę pisać na gg (nr w sygnaturze) lub email: jankowski095[małpa]gmail.com


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 12-01-2017 19:00

teraz po nowym roku rejestracje ruszyły w zawrotnym tempie, więc sam musisz przesledzić wątek i ocenic czy warto. Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 12-01-2017 19:06

Ja dziś zamierzam wejść w Skyllex.
Zrobiłem depozyt za pomocą BitCoina. Czas leci, BlockChain twierdzi, że jest 5 potwierdzeń a CoinPayments, że 0 potwierdzeń na 2 wymagane. Angry


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 12-01-2017 19:08

Coinpayments jest decydujące no i zawsze jest mozliwosc reklamacji jesli podales prawidlowy e-mal takze czekaj spokojnie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 12-01-2017 19:19

BlockChain Status na stronie CoinPayments wskazuje, że zwykle potwierdzenia są do 1h. To może mają jakieś opóźnienie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 12-01-2017 20:33

Czasem transakcje się przedłużają. Nic tylko czekać Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 12-01-2017 20:41

Rzeczywiście tak jak pisali było godzinne opóźnienie. Teraz czekam na ruch Skyllex, ponieważ moje saldo nadal wynosi $0.
Jestem w szoku, że tak długo to trwa. W niektórych serwisach jest to dużo szybsze i łatwiejsze Smile

@Edit: Już wszystko trafiło tam gdzie trzeba Huh


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 12-01-2017 21:00

U nich to troche dłużej trwa.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 13-01-2017 13:20

Dzisiaj przekroczylismy 40 tysięcy inwestorów :

[Obrazek: 16i8bog.jpg]

Moja wczorajsza wypłata dotarła na btc po około 20 godzinach od zlecenia, także spokojnie wyrabiają się w regulaminowym czasie 24 godzin Smile