Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 08-01-2017 20:57

Sensowna nie wielka kwota to myślę ze 100$ chociaż.
Czy warto wchodzić? Jeśli nie zwineli się po tej przerwie noworocznej to myślę że jeszcze 3-4 miesiące mogą pociągnąć zwłaszcza że teraz wzrosło im zaufanie i jak możemy zauważyć na ich stronie np. w 3 ostatnie dni weszło ponad 1000 nowych inwestorów.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Mareusz - 08-01-2017 22:58

Działam w SKYLLEX od 2 miesięcy. Według mnie warto zaryzykować bo już ponad 500 dni płaci grube pieniądze.
50% zysku w 30 dni (od 50$ do 1000$)
55% zysku w 25 dni (od 1000$ do 5000$)
225% zwrotu w 60 dni (od 2000$ do 3500$)

________________________________________________________________________________​__________

[Obrazek: 468x60.gif]
http://marekgoralczyk.blogspot.com


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 08-01-2017 23:16

(08-01-2017 22:58)Mareusz napisał(a):  Działam w SKYLLEX od 2 miesięcy. Według mnie warto zaryzykować bo już ponad 500 dni płaci grube pieniądze.
To czy jest to prawdziwa firma czy nieźle przemyślana piramida to jedna sprawa, to czy warto czy nie warto w to wejść zależy już od decyzji samego zainteresowanego, nie wprowadzaj jednak ludzi w błąd mówiąc że działa już 500 dni. To, że może powstała te 500 dni temu i ponoć ktoś gdzieś, jakaś zamknięta grupa niby na nim zarabiała bez dowodów jest nic nie warte i powoduje u osoby postronnej i potencjalnego nowego "inwestora" przekonanie że już płaci od 500 dni, z resztą tak samo jak Xabo.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 08-01-2017 23:35

Dokładnie - Skyllex działa i płaci na 100% od czerwca 2016, i z tego co mi się udało ostatnio ustalić to ruszył jako tzw. obudzony sleeper. Nie ma niestety jednoznacznych dowodów że płacili komuś przed czerwcem 2016 roku.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 08-01-2017 23:55

Przy procencie 50/55 to i tak ogrom czasu więc idą w dobrym kierunku.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 09-01-2017 16:15

Biuro Skyllexa w Sant Petersburgu, w Australii firma jest jedynie zarejestrowana:





A dzisiaj jeszcze dodatkowo webinar się odbędzie o godzinie 19, a na nim m.in zostaną omówione nowości jakie zostaną wprowadzone w najbliższym czasie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - BartoszN1990 - 10-01-2017 04:08

Padłem firma obracająca niby milionami ma biuro kilka m2 / plastikowe krzesła i stargo macbooka xD .. noooo Panowie to nie przekonuje xD Postarajcie się bardziej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 10-01-2017 13:01

A co od razu chcialeś biuro na powierzchni stadionu, tak na prawdę do tego typu działalności nie jest potrzebne żadne biuro, po co mają generować niepotrzebne koszty związane z wielkim biurem lepiej niech nam płacą jak najdłużej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - siwy355 - 11-01-2017 00:04

Biuro to nie wszystko. Cieszmy się,że program płaci i pomagają nam zarobić choć już dawno mogli by się zawinąć z niezłą sumką Smile Wiadomo hyip jest hyipem i nigdy nie wiadomo kiedy skończy żywot lecz akurat co do sky. jestem przekonany, że pociągnie jeszcze ładnych pare miesięcy a może i dłużej


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Kanarek25 - 11-01-2017 09:07

Czy ktoś się orientuje, jaką najniższą kwotę można wpłacić do Skyllexu? Kolega chciał dorzucić 1 dolara przez BTC i trzeci dzień ma 0/3 confirmed.
Z coinpayments też żadnej informacji. Teoretycznie przez blockchain przechodzą nawet bardzo małe sumy, ale może do Skyllexu nie można przesłać mniej niż kwota za jaką można złożyć najmniejszy depozyt? (chyba 10 dol w miningu) Ktoś ma informacje?