Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HelixMoney - 24-12-2016 23:02

3 stycznia to ich nie bedzie ,kazdy kto ma troche oleju w glowie wie ,ze to ruski hyip,zawineli sie i teraz zabawa - Wigilia,Sylwester Smile
Zycze adminom Skyllex dobrej zabawy a temat przenosimy do dzialu scam


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 24-12-2016 23:18

(24-12-2016 23:02)HelixMoney napisał(a):  3 stycznia to ich nie bedzie ,kazdy kto ma troche oleju w glowie wie ,ze to ruski hyip,zawineli sie i teraz zabawa - Wigilia,Sylwester Smile
Zycze adminom Skyllex dobrej zabawy a temat przenosimy do dzialu scam

A Tobie na ten moment przyznajemy odznake za bezpodstawne sianie fermentu Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 25-12-2016 00:06

(24-12-2016 23:02)HelixMoney napisał(a):  3 stycznia to ich nie bedzie ,kazdy kto ma troche oleju w glowie wie ,ze to ruski hyip,zawineli sie i teraz zabawa - Wigilia,Sylwester Smile
Zycze adminom Skyllex dobrej zabawy a temat przenosimy do dzialu scam

Ja założyłem temat i ja powiadomię administrację jeśli będzie taka potrzeba żeby temat przenieść do scamu. Na chwilę obecną nie widzę takiej potrzeby, w jednym z ostatnich postów napisałem aby wstrzymać się z inwestycjami do 3 stycznia i myślę że tyle wystarczy. A co się wydarzy potem to zobaczymy, hyipy są nie przewidywalne i za to m.in je lubię, a chyba że ty już byłeś u wróżbity Macieja i wszystko wiesz co będzie, no to inna sprawa Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 27-12-2016 13:29

Wczoraj zostali opublikowani zwycięscy konkursu:

[Obrazek: 1115jqx.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Kanarek25 - 30-12-2016 11:58

Witam wszystkich. Pierwszy raz jestem aktywny na tym forum, wczesniej tylko sie przygladalem.
Podziele sie informacja, jaka przeczytalem na innym forum- ludzie ktorzy zlecili wyplate tuz przed 24.12. zaczeli dostawac swoje pieniadze na portfele. Wyglada wiec na to, ze program powoli wstaje.
Życze wszystkim pomyslności w nowym roku i dużo zarobionych pieniedzy :-)
Pozdrawiam.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 30-12-2016 14:11

(30-12-2016 11:58)Kanarek25 napisał(a):  Podziele sie informacja, jaka przeczytalem na innym forum- ludzie ktorzy zlecili wyplate tuz przed 24.12. zaczeli dostawac swoje pieniadze na portfele. Wyglada wiec na to, ze program powoli wstaje.

Nie zauważyłem aby program już upadł, więc nie ma co wstawać. Przerwa noworoczna była zapowiadana z ponad miesięcznym wyprzedzeniem z tego co się orientuje.
Potwierdzam że wczoraj sporo osób także dostało swoje wypłaty i nawet na kwoty koło 1000$ więc ja jestem coraz bardziej spokojny,że 3 stycznia wszystko wróci na właściwy kurs Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Kanarek25 - 30-12-2016 14:50

Rzeczywiście źle dobrałem słowa, chodziło mi o pierwsze symptomy powrotu do wlasciwego dzialania Skyllexu.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 30-12-2016 23:19

Widze że komuś pękł nerw łączący oko z dupą.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 31-12-2016 00:54

(30-12-2016 23:19)chachor napisał(a):  Widze że komuś pękł nerw łączący oko z dupą.
WTF ? Rolleyes


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - zardzew333 - 31-12-2016 03:58

Stronka działa ! 3 stycznia wracamy tak jak zapowiadali - zapowiadali przerwę też , więc nie ma co panikować Smile