Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DawidBrazzerss - 02-04-2017 00:37

Straciłem na tym 300$ też mój pierwszy HYIP teraz trzeba sie odbić Big Grin


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - buczek1903 - 02-04-2017 10:49

Podobno mieli jakis atak hakerski i to hakerzy prosili o wplaty na karty skyllex. Ile w tym prawdy nie wiem czas pokaze.
Jesli ktos zainteresowany zapraszam do współpracy w programie w ktorym sam uczestnicze ktory dziala i wyplaca od 2015 roku. Nie jest to Hyip.
Pozdrawiam Smile


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 02-04-2017 12:34

Hakerzy prosili o wpłaty na karty głosem Tomasa na webinarze, dobre Smile
I nie wykorzystuj sytuacji i nie zapraszaj tutaj do nowego programu


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Arrko - 02-04-2017 12:49

kazdy hyip kiedys upadnie, każdy Smile


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - buczek1903 - 02-04-2017 12:54

chodzilo mi o to ze Skyllex nie prosił o pieniądze z góry, aby wykupić kartę Skyllex Banck, to nie była informacja od Skyllex tylko od hakerów. takie info znalazlem. ja w tym programie nie uczestniczylem mowie co znalazlem w necie a ile w tym prawdy nie wiem


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - maxyymm - 02-04-2017 22:34

To jak nie wiesz ile w tym prawdy to po co piszesz jakieś głupoty ? Ten temat jest już dawno zamknięty Skyllex to Hyip, który działał i się skończył. Jest to teraz scam, a atak hakerski to podstawowe uzasadnienie tego typu programów, żeby tacy naiwniacy myśleli że to prawda... także nie ma się co podniecać i lepiej zamknąć temat.. pzdr


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ukashdg - 05-04-2017 15:25

Cytat:Admin 05.04.2017 11:47
Dear partners of the company Skyllex.

Congratulations to the first five thousand partners of the company with the receipt of Skyllex bank card and the withdrawal of the first funds on it. Payments will be made only on Skyllex bank cards. Requisites to order and receipt of a personal bank card Skyllex : Perfect Money - U13271977 Payeer - P61648852 Bitcoin - 39UPcQ9WcJkxeu7AFWaZnp8MFnALbhwR3J In the payment description, specify the delivery address (where it will be convenient for you )

aha już biegnę na pocztę polską wpłacać tysia na nowiutką kartę visa od skyllexa Smile

a poniżej trochę faktów:

Cytat:Portfel Skyllexa do wpłat depozytów na karty:
http://blockchain.info/pl/address/39UPcQ9WcJkxeu7AFWaZnp8MFnALbhwR3J
czyli bitcoinem za karty zaplaciło 39 osób więc na chłopski rozum i czystą matematykę łątwo dojść do tego że "FIVE THOUSAND PEOPLE" to ściema Big Grin

Cytat:A teraz troche ode mnie Smile
widac ze to matoły prowadzą... gdyby wlascicielem SKYLLEXA był polak to wyplacilby dzisiaj wszystko co wisi w wypłatach, zrobił webinar z informacja ze juz jest ok, obnizyl karty do 500$ zachecil to nabywania a za 7 dni zamknal interes - i wszyscy by byli happy, a tak kombinują jak kóń pod góre ;]


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-04-2017 15:34

Można też jak wynika z ich komunikatu wpłacac przez Perfect Money lub Payeer wiec wpłat jest wiecej niz te 39 osób, no ale na pewno nie 5 000 osób Big Grin
Teraz już widzę napisali wprost że wypłaty tylko możliwe na karty co było do przewidzenia jak pisałem wcześniej.
Historia takiego hyipa kończy się zazwyczaj tak, że teraz 5 może 10 osób dostanie wypłate na karte aby pokazać że płaci i żeby następni kupowali ich karty i potem następuje definitywny koniec ale zazwyczaj jest to opłata 20$-50$ a tutaj jak widać pojechali po całośći 1000$ to chyba najdroższy bank świata Bank Skyllex beka


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 05-04-2017 21:53

Poklikałem trochę te portfele na które przelewana była ich kasa i doszedłem do takiego ciekawego portfelika gdzie spływa "wyprana" kasa Smile 17ooRgXRSsQzX7SPBYdYbzjkPxPvUXYupN


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adolek17 - 05-04-2017 22:04

Sumka też jest niezła na nim.