Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-03-2017 22:09

U mnie minęło 48 godzin, z ciekawości sie logowałem, oczywiście New nadal Smile


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - sulliwan93 - 24-03-2017 09:59

Tak sobie siedzę, czytam ostatnie 30 stron i jem popcorn. Jesteście idiotami. Program pada, ale moze wrzuce dzis 30k $, bo może jeszcze wstanie. Od dawna widać, że pada, a wy jeszcze inwestujecie xD nawet mi was nie żal, byznesmeni.

I love skyllex,
Skyllex is life <3


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - boreddemon - 24-03-2017 10:12

O której dziś webinar ?


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Captain - 24-03-2017 10:30

Zapewne pada, ale nawet gdyby nie padał to i tak odradzałbym inwestowanie w to teraz bo program działa już długo, a z każdym kolejnym miesiącem działania revshare/hyipa ryzyko zescamienia się wrasta. Najlepiej wchodzić na starcie albo krótko po nim.


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 24-03-2017 10:58

Na ta chwile nie widze zadnego hyipa ktory bylby swiezy i wart uwagi


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - boreddemon - 24-03-2017 11:48

Ma ktoś informacje o której dziś webinar ?


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - KitekW - 24-03-2017 12:13

https://www.youtube.com/watch?v=LdwgRvtvpSo

Panowie musiałem Big Grin


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ukashdg - 24-03-2017 12:14

(24-03-2017 11:48)boreddemon napisał(a):  Ma ktoś informacje o której dziś webinar ?

była informacja o tym wczoraj

Cytat:Dear partners of Skyllex.

Tomorrow 24.03.2017 will be a recourse with the head of the company. Time - 19:00 GMT+3. Link to the room will be tomorrow. Regards Skyllex Company Administration.



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 24-03-2017 12:20

Macie kogoś kto dziś lub w ten weekend pojawi się w Niemczech i zda relację co i jak?


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 24-03-2017 12:31

Ja mam kontakt z jednym gościem który jedzie, będzie na miejscu jutro około 20, ma dać znać.