Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 23-03-2017 17:32

Jestem na fonie to nawet zadnych sygnaturek nie widze wybaczcie

Ja nie mowic angielski. Co to znaczy


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 23-03-2017 17:49

ciekawe jest to że pomimo problemów i braku wypłat ludzie dalej wpłacają tutaj pieniądze.. zostaje nam tylko czekać na jutrzejszy webinar i kolejną bajkę admina


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-03-2017 17:57

a skąd wiesz ze ludzie wpłacają pieniądze, jakieś dowody na to? ja jedynie widziałem ze puszczą reinwest z salda ale takie coś nie zasili programu w nowe środki


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 23-03-2017 18:12

Dzis mi gosc napisal ze widzi ze jestem w skyllex i proponuje mi zalozyc drugie konto. To mowie mu ze program nie wyplaca od 4 dni to ten na mnie z ryjem ze on dostaje wyplaty. Wiec nieswiadomi dalej pewnie wplacaja


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 23-03-2017 18:55

proszę mnie poprawić jeśli się mylę ale z tego co się orientuję prowizje z osób poleconych pochodzą z wpłat do programu stąd moje stwierdzenie o tym że ludzie w dalszym ciągu tutaj inwestują..


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 23-03-2017 19:07

[FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

https://m.youtube.com/watch?v=LdwgRvtvpSo


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-03-2017 19:09

tak mylisz się, prowizje dla sponsora były z każdej reinwestycji


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 23-03-2017 19:44

Oj nie, film od bigemgie wrzuciłem do grupy fb Skyllex Polska i mnie zbanowali Big Grin

Ciekawe co jutro powiedzą? Może, że ropa nie była dobrym pomysłem i zbankrutowali?


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 23-03-2017 20:26

Predzej ze juz uzbierali na domek na bora bora i nas maja w pupie Smile


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - assasin313 - 23-03-2017 22:07

To replenish the balance with the payment system AdvCash, it is necessary to transfer the finance to [email protected] with the indication of the login ( mail ) of the account. Regards Skyllex Company Administration.

Hehe Big Grin