Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michalek_62 - 14-12-2016 08:59

Sam zarabiam na Skyllex i bardzo pozytywnie go oceniam pod względem zarobków i szybkości wypłat, jednak zastanawia mnie właśnie ten gwarantowany dochód. Przecież w czasie weekendów giełdy, Forex nie działają, więc teoretycznie nie powinno być wtedy naliczeń Smile Tak samo zastanawia mnie fakt, że dochód na Skyllex jest stały, a jak wiadomo, że na rynkach o tak wysokiej zmienności i nieprzewidywalności jest nierealne osiąganie stałych przychodów. Raz są mniejsze, a raz większe, a czasem nawet są straty. Pod tym względem serwis Merchant Shares wypada bardziej wiarygodnie. Mam jeszcze kilka innych wątpliwości:
- brak jakichkolwiek, nawet szczątkowych informacji o traderach, nie ma ich nawet w żadnych mediach społecznościowych, co jest zastanawiające
- CEO Skyllexa odmówił upublicznienia zdjęć kopalni BTC,
- WHOIS wskazuje, że serwery są zlokalizowane w Panamie,
- Dlaczego tak bogata i generująca kolosalne profity firma wynajmuje jakąś klitkę w Petersburgu? (na stronie Skyllexa są zdjęcia z biura. Wystarczy w Google grafika wpisać adres biura w Rosji, by odnaleźć firmę udostępniającą małym firmom pokoje w swoim budynku. Oto link do tego zdjęcia: https://www.google.pl/search?q=St.+Petersburg,+Nevsky+Prospekt,+24&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwivheLHo_PQAhXCFiwKHSeQCVoQ_AUICigD&biw=1030&bih=930#imgrc=RH-PiLwYPuFIDM%3A


Pokój na stronie tej firmy jest identyczny z tym, który widzimy na stronie Skyllexa. Poza tym: dlaczego jakiś Petersburg? Co on tu w ogóle robi? Dlaczego nie Australia?

I chyba najważniejsze: dlaczego w sieci nie ma ani wzmianki o CEO firmy, Tomasie Jankauskasie? Dziwi brak obecności szefa takiej wydawałoby się, poważnej firmy w social media itd.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-12-2016 14:02

@michalek_62 na część twoich pytań odpowiedziała firma w taki sposób:
Co do siedziby - nie trzeba mieć biura w miejscu rejestracji, a po drugie działalność traderska nie wymaga tego aby było ono dostepne 24 godziny i pięknie wyglądało. Nazwiska traderów są na stronie Skyllex nie chcą się ujawniać zbytnio w mediach, a właściciel świeci facjatą na spotkaniach i webinarach.
Płacą równe kwoty ponieważ zyski jakie osiągają znacznie przewyższają to co płacą użytkownikom i moga sobie na to pozwolić aby był prosty i przejrzysty plan marketingowy. Uważasz że jeśli serwis Merchant Shares ma nie równe naliczenia to jest pod tym względem bardziej wiarygodny ? nie bądźmy śmieszni .
Wg mnie faktycznie kilka rzeczy ze sobą nie współgra ale z drugiej strony te pozwolenia, gwarancje, ubezpieczenia, publiczne wystąpienia tak nie działają zwykłe hyipy.
Kopalnia btc to taki dodatek uważam, ja to traktuje jako normalny pakiet inwestycyjny nawet nie przyszło mi do głowy że sami mogą coś kopać Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fallriv - 14-12-2016 14:03

Na wszystkie Twoje pytania jest jedna odpowiedź - Skyllex to nic innego jak zwykły hyip Wink Padnie jak wszystkie tego typu programy po max roku czasu (wiem wiem, jest na rynku już dłużej, ale tak oficjalnie to działa od czerwca tego roku).

Bajeczka o forexie, kopalniach btc, obrotach nieruchomościami blablabla - przecież to zawsze jest w każdym programie. A potem kończy się jak zawsze Big Grin

Nie hejtuje, bo to fajny i stabilny program, ale nie oszukujmy się - zwykły hyip Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-12-2016 14:10

@falliriv dlatego też ten temat umieściłem w dziale Hyip i w pierwszym poście napisałem : "cała otoczka firmy zrobiona jest profesjonalnie, kontakt zarówno z supportem jak i bezpośrednio z samym właścicielem zbudza niewątpliwie zaufanie. Z uwagi jednak na fakt, iż procent zwrotu inwestycji nie jest mały należy uwzględnić różne scenariusze nawet takie o których nigdy firma oficjalnie nie poinformuje swoich potencjalnych inwestorów"

Natomiast na chwilę obecną nie znam lepszego hyipa który oferował by taką stopę zwrotu i miał takie zabezpieczenia dlatego tutaj inwestuje i polecam go innym Smile
Poza tym jak widzę na grupach kwoty jakie tutaj ludzie wrzucają i to pomnażają to nawet mnie przyprawia o zawrót głowy nie mówiąc już o przecietnych użytkownikach tego forum.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - michalek_62 - 14-12-2016 18:10

To nic niezwykłego, że często robią webinary Smile Bardzo często hyipowi naganiacze i admini robią webinary, eventy itd i zawsze się to kończy jak się kończy. To powszechna praktyka w tym biznesie. Życzę jednak Skyllexowi by hasał jak najdłużej, ale wolę jednak inwestować tam z przekonaniem, że to zwykły, lecz bardzo profesjonalnie przygotowany ponzi, który padnie prędzej czy później. Póki co jestem zadowolony z wypłat i wkładu, który niebawem już się zwróci Smile

Firma może udzielać najróżniejszych odpowiedzi na moje pytania, ale myślę, że najlepiej będzie, aby każdy spróbował odpowiedzieć na nie we własnym zakresie robiąc porządne Due Dilligence Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-12-2016 18:57

Liczba użytkowników wzrosła w 2-3 dni z 26 k do 33 k. O ile dane są wiarygodne to jest to niesamowity skok i pokazuje jak skyllex dalej się rozwija.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - PePisek - 15-12-2016 19:09

wbiłem 270$ oby podziałał Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 15-12-2016 19:48

To prawda, liczba nowych użytkowników cały czas wzrasta, podobnie sytuacja wygląda na grupie Skyllex na fb- każdego dnia dołączają nowe osoby, wątpię więc aby statystyki programu były zakłamane. Projekt cieszy się coraz to większym zainteresowaniem (szczególnie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii) a dopóki taki stan będzie się utrzymywał można śmiało wchodzić z depozytem i zarabiać w Skyllex razem z nami.
@PePisek witamy w zespole impreza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - PePisek - 15-12-2016 21:43

mam zamiar reinwestować do 500$ aby co miesiąc 250$ było na co nieco impreza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 17-12-2016 19:57

Jak wygląda sprawa multikont? Bo od stycznia szwagier i teściowa chcą zainwestować ale nie mają pojęcia i chcą żebym ich kontami zarządzał