Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zaproszenie - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zaproszenie - problem (/Temat-Rozwiazane-Zaproszenie-problem-1398)



[Rozwiązane]Zaproszenie - problem - wloczykij - 03-02-2010 14:35

Witam mam maly problem z zaproszeniami. Mianowicie chodzi mi o to, ze wyslalem zaproszenie na zly mail. Chcac sie poprawic i wyslac zaproszenie juz na wlasciwy mail przy klikaniu invite pojawia sie blad informujacy ze zaproszenie juz zostalo wyslane i jezeli chce wyslac nastepne musze usunac popszednie zaproszenie (ktore nie zostalo zaakceptowane bo podalem zly adres prawdopodobnie nieistniejacy). I tu pojawia sie moje pytanie jak i gdzie moge anulowac wyslane zaproszenie?


RE: Zaproszenie - problem - Marello - 03-02-2010 14:41

Nie da się anulować już ktoś do tej osoby wysłał zaproszenie skoro wpisujesz inny e-mail a wyskakuje Ci komunikat że zaproszenie juz do tej osoby zostało wpisane np. na początku wpisałeś [email protected] a później zorientowałeś się ze źle i napisałeś jeszcze raz [email protected] jesli pokazuje Ci komunikat ze [email protected] nie można wysłać zapro znaczy to ze już ktoś na [email protected] wysłał zapro Smile


RE: Zaproszenie - problem - Tech - 05-02-2010 15:06

A ja jeszcze dodam, że przynajmniej u mnie jest taki bug, że jak się wpisze dłuższą wiadomość od siebie to też wyświetla, że nie może wysłać na e-mail bo już jest w systemie lockerz Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Zaproszenie - problem - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.