Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx (/Temat-Ekskluzywny-bonus-dla-nowych-graczy-na-zaklady-sportowe-Spiffx-139783)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring - adamsonm - 29-10-2016 22:46

mylisz się, obrócić = zagrać za kwotę bonusu x obrót w tym przypadku 20x10 = 200. Może Ci wejść 1 kupon z jakimś magicznym kursem, ale jak zagrasz za min. 200 i zagrasz 10 kuponów to kasa zostanie uwolniona. Obracałem nie jeden bonus Smile


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring - Shadecaster2 - 29-10-2016 23:42

[Obrazek: hyhnunggprmatjbifqxrfrhyoqsrodeyvrhuoegarciwrjtn.jpg]

jeśli jest tak jak mówi @adamsonm to mam obrócone Tongue ale jeszcze jutro pogram i pewnie przegram Big Grin


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring - Devil877 - 30-10-2016 20:21

Graj graj Big Grin nie zły wynik Big Grin ja swoje utopiłem xD , jeśli ktoś ma ochotę może się zarejestrować z tym że by musiał wpłacić lecz wtedy dostaje bonus 200% do 600 PLN Wink


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring - adamsonm - 30-10-2016 20:56

@Devil trochę przekombinowałeś. Tytuł tematu to: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring

a instrukcja ta na samej górze dotyczy crapu z Twojego podpisu i nie ma tam informacji że to Spiffx. Weź to jakoś ogarnij bo wprowadzasz w błąd Big Grin


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Oddsring - Devil877 - 30-10-2016 21:12

Ok , ogarnięte Wink


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx/oddsring - Fox90 - 31-10-2016 00:35

Półmetek 5/5 trochę szkoda, że grałem tak zachowawczo Smile
[Obrazek: 76211227849656141912.png]


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx/oddsring - adamsonm - 31-10-2016 02:13

Zastanawiało mnie w sumie jak to jest po obróceniu tego bonusu. Skoro mogę wypłacić max 400 zł to czy muszę dalej tymi funduszami grać za min 1.5 ale mogę wypłacić kiedy chcę czy już mogę grać dowolnie ale max do 400 zł. Otóż taką dostałem odpowiedź.

Kod:
Panie Adamie,

Gratulujemy obrócenia bonusu!
Uprzejmie informujemy, że może Pan stawiać zakady także po niższym kursie, jednak nadal maksymalna kwota możliwa do wypłaty to 400 PLN.
Pragniemy jednak przypomnieć, że jeśli w historii aktywności konta znajdują się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem (po bardzo niskim kursie) mamy prawo do odmówienia zlecenia wypłaty i poproszenia o kontunuowanie gry po wyższych kursach.

Mamy nadzieję, że ta informacja okaże się pomocna.


Więc po obrocie uważajcie żebyście stawiając pewniaczki po niskim kursie nie otrzymali odmowy wypłaty Smile


RE: Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx - Devil877 - 23-09-2017 16:31

Sorry za odkop ale to ostatnia szansa na bonus 10€ bez depozytu więc jeśli ktoś chce niech korzysta , promocja kończy się 25 września


Ekskluzywny bonus dla nowych graczy na zakłady sportowe Spiffx - Hybrid1990 - 23-11-2020 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.